Haberler

Güvenli bir yarıyıl tatili için sigorta şart

yariyil tatili sigortaSeyahatiniz sırasında beklenmedik bir kazanın tatilinizi mahvetmesini engellemek istiyorsanız, yurtdışmdaki seyahatlerinizde başınıza gelebilecek ani hastalık veya kaza sonucu meydana gelebilecek tedavi masraflarınızı karşılayan bir Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırarak rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

OKULLARIN yarıyıl tatiline çok az zaman kaldı. Uzun bir okul döneminin ardından çocuğunuzla beraber güzel bir yurtdışı seyahati yapmak için bundan daha güzel bir zaman olamaz. Fakat ne zaman ve ne şekilde geleceği belli olmayan sağlık problemleri yurtdışı tatilinde de sizi bulabilir. Bu nedenle, yurtdışına çıkmadan önce ‘Yurtdışı Sağlık Sigortası’ yaptırarak başınıza gelebilecek acil sağlık sorunlarında gereken tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızın hepsini tek bir poliçe ile teminat altına alabilirsiniz.


Yurtdışı Sağlık Sigortası yaptırarak, yurtdışı tatilinizde karşınıza aniden çıkabilecek talihsiz olaylar sonucu poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içindeki hastalanma ve kazaya uğrama sonucunda oluşan ayakta tedavi ve yatarak tedavi harcamaları ile vefat halinde cenazenin yurda nakli veya yurtdışm-da defin masraflarınızı güvence altına almış oluyorsunuz.

Tüm dünyada güvence

Avrupa ülkelerine yapılan seyahatler için Schengen Anlaşması kapsamındaki ülkeler de dahil olmak üzere tüm Avrupa ülkelerini, dünya ülkelerine yapılan seyahatler içinse Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerini kapsayan bu poliçe ile seyahatinizi gerçekleştireceğiniz ülkeyi seçerken size güvence alternatifi de sunulmuş oluyor.

Yurtdışında danışmanlık hizmeti

Bu poliçe, karşılaşabileceğiniz her türlü sağlık problemleri, bulunduğunuz ülkede size en yakın anlaşmalı medikal ekip tarafından tanı konması ve ilaç önerilmesi dışında, doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları gibi ihtiyaç duyacağınız bilgiler konusunda size bilgi verecek bir danışmanlık hizmetini de kapsıyor. Acil müdahale gereken durumlarda da yapılması gereken tüm organizasyonu size sağlayan Yurtdışı Sağlık Sigortası, ihtiyaç duyulan ilaçların şevki, refakatçi ulaşım ve konaklama giderleri, hastane sonrası otel konaklamaları, hukuki yardım ya da kefalet gerektiren durumlarda avans ödemesi gibi özel hizmetler de sunuyor.

Seyahat Sağlık Sigortası neler sunuyor?

■ Yaralanma veya hastalık nedeniyle yurtdışmdaki seyahatin uzatılması

■ Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli

■ Refakatçi nakli

■ Refakatçi yakının konaklama giderleri

■ Gerekli ilaçların şevki

■ Refakat edilemeyen çocukların geri dönüşü

■ Hastaneden taburcu oluşu takiben otelde konaklama

■ Sigortalının vefatı halinde, aile fertlerinin dönüşü

■ Ülkeye öngörülmeyen dönüş (1. derece akrabasının vefatı durumunda)

■ Bagaj kaybı veya hasarı

■ Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

■ Hukuki yardım

■ Kefalet için avans ödemeBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu