Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / Haberler / Global marka yaratmanın sırları

Global marka yaratmanın sırları



Capital, Ekonomist dergileri ve Avea işbirliği, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle düzenlenen, tüm Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerle buluşma imkanı veren ‘Gelecek Bizde’ toplantılarının üçüncü durağı Manisa oldu.

Gelecek Bizde




2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Avea CEO’su Erkan Akdemir, Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı ve Ekonomist-Capital Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in ev sahipliğinde, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker’in yanı sıra Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun’un katılımıyla düzenlenen toplantıda; KOBİ’lerin işletmelerini büyüterek ülke sınırlarını aşmaları için ihtiyaç duyacakları öncelikli noktalara değinildi.

Toplantının ana konuşmacılarından Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, ‘Global Bir Marka Yaratmak’ başlıklı sunumuyla, Ülker markasının 60’lı yıllardan 2000’li yıllara uzanan başarı yolculuğunu anlatarak, ülke sınırlarını aşan global bir marka yaratmak için atılan önemli adımları inovasyon, sağlam altyapı ve teknoloji başlığı altında özetledi.

  Diş İçine Yerleştirilmiş Sensörlerle Diş Tedavisi




İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye döküm sanayi Avrupa’da ikinci sırada

ÜRETİM hacmi her yıl daha da artan Türkiye döküm sanayi, 2018 Aralık ayında açıklanan 52’nci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir