Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / ek iş / Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Ev Hanımlarına Ek İş İmkanıBayanlara Evde Ek Gelir Fırsatı

Günümüzde pek çok kişi dışarıda çalışmasa da aile bütçesine katkıda bulunmak ister. Aile bütçesine katkıda bulunmak için ev rahatlığında yapılabilecek pek çok iş bulunmaktadır. Bu işlerden en popüler olanlarından biri ise evde davetiye katlama işi olmaktadır. Bu iş sayesinde evdeki boş zamanları emeğe ve paraya dönüştürebilmek mümkündür. Davetiyeler nişanların, düğünlerin, sünnetlerin, açılışların ve kokteyllerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Türü ne olursa olsun organizasyon sahipleri yakınlarını özel davet araçları olan davetiyeler ile törenlerine davet etmektedir. Ülkemizde her ay binlerce organizasyon düzenlenmektedir. Dolayısı ile evde davetiye katlama işi oldukça talep edilen bir çalışma şeklidir. Pek çok firma giderek artan talebe karşı düzenli olarak evde davetiye katlamak üzere çalışacak elemana ihtiyaç duymaktadır.

ev hanimlarine evde is
Düğün, nişan ve sünnet gibi törenler özellikle yaz aylarında sıkça gerçekleştirilmektedir. Yılın her mevsiminde evde davetiye katlama işiaçısından yoğun bir talep bulunsa da haziran, temmuz ve ağustos aylarında çalışacak daha fazla elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Davetiyelerin eskisine oranla çok daha değişik modellerde üretilmesi ve eskiden olduğu kadar tek düze olmaması böyle yeni bir iş kolunun doğmasındaki en büyük etkenlerden biridir. Ortalama bir düğün organizasyonunda 500 adet ile 1000 adet arasında davetiye basılmaktadır. Tüm davetiyelerin katlanması işi sanıldığından daha fazla zaman gerektirmektedir. Bu nedenle pek çok firma evde davetiye katlama işi için çalışacak çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu iş kolu günümüzde değeri giderek artan bir iş kolu olma özelliği taşımaktadır.

Evde davetiye katlama işi ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için aile bütçesine katkıda bulunmanın en iyi yollarından bir tanesi olmaktadır. Çalışan ve ek gelir sağlamak isteyen kişiler de bu iş kolunun imkânlarından yararlanabilmektedir. Evde davetiye katlama işinde çalışmak istiyorsanız bu iş kolunda faaliyet gösteren firmalara veya internet sitelerine başvuru yapabilirsiniz. Günde birkaç saat çalışarak bir gelir elde etmek istiyorsanız bu işe hemen başlayabilirsiniz. Evde davetiye katlama işihakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için sitemizde ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

7 Yorumlar

  1. 4 kişilik bir ekibiz Bozüyük te oturuyoruz. evde yapılacak işlere talibiz.

  2. Istanbul Zeytinburnu davetiye katlama isine talibim

  3. YUSUF NİŞANCI

    Evde ek iş arıyorum.

  4. Bursa osmangazi de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  5. Karsiyaka da oturuyorum evde davetiye katlama istiyorum.

  6. Karsiyaka da oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum

  7. Bende davetiye katlama işi istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim ıstanbul küçükköy serpilac17@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.