Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Haberler / e-bisikletler

e-bisikletlerELEKTRİKLİ BİSİKLET İMALATÇISI

Elektrikli bisiklet tutkunu Micah TolL, üniversiteden sonra Tel Aviv’e taşındı ve bisiklet tamirciliği yaparken e-bisikletlerin arızalarını öğrendi. Şimdi bu bilgiyi kullanarak daha iyi modeller yapıyor, sıradan motosikletleri çok ucuza elektrikli bisiklete dönüştürüyor.

BİSİK

Neden bisikletleri elektrikli hale getirmeye başladınız?
Üniversiteyi Pittsburgh’da okudum. Orası çok yokuşluydu ve gidip gelmek için iyi bir yöntem gerekiyordu. Benzinli motorları denedim ama hem etrafı kirletiyordu hem de gürültülüydü. Elektrikli motor çok daha iyiydi. Hem sessizdi hem kokusuz. E-bisikletler popülerleşecek mi? Kesinlikle. Tel Aviv’de işe her gün

gidip gelenler e-bisikletleri alternatif bir taşıma ve otomobilden uzaklaşma yöntemi olarak benimsediler. ABD’de insanlar elektrikli bisikletleri daha çok keyif için satın alıyor ama bu sadece ilk adım. Eğer Asya ve Avrupa’daki benimsenme oranları geçerli olursa ABD’nin şu an e-bisikletlerin sokağa dökülmesinin eşiğinde olduğunu söyleyebiliriz.

Kendi bisikletimi elektrikli hale getirebilir miyim?

Yazdığım e-kitabın (The Ultimate Do-It-Yourself eBike Guide) konusu bu. Hiç zor değil. Bir bisikletin iç lastiğini değiştirdiyseniz işin yarısını yapmışsınız demektir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

BES nasıl işliyor?

Dış dünyadan katılımcılar tarafından sisteme aktarılan katkı payları, fonlarla bir taraftan büyümeye ve sistemi büyütmeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.