Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Haberler / Bilim Genç Mobil Uygulaması Yayında

Bilim Genç Mobil Uygulaması YayındaTÜBİTAK’ın gençlere yönelik ücretsiz ve elektronik yayını Bilim Genç mobil uygulaması App Store ve Google Play’de yerini aldı.

Zenginleştirilmiş içeriği ile sadece okuyarak değil izleyerek ve uygulayarak öğrenme imkânı sağlayan Bilim Genç’e erişmek artık çok daha kolay. Mobil uygulaması sayesinde okuyucular cep telefonlarından ve tabletlerinden Bilim Genç’e ulaşabiliyor. Bilim Genç mobil uygulamasını App Store’dan ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilim Genç Mobil Uygulaması
Güncel konuların ele alındığı popüler bilim yazılarının, bilim dünyasından son gelişmelerin, ilginç soruların cevaplarının, uluslararası alanda bilime katkı sağlayan başarılı bilim insanlarımızın yaşam öykülerinin ve araştırma konularının yer aldığı söyleşiler ve daha fazlası Bilim Genç’te. Bilim Genç’in zenginleştirilmiş içeriği ve etkileşimli köşeleri sayesinde karmaşık bilimsel konular daha kolay anlaşılıyor.

Bilim Genç’in içeriği okuyucularla birlikte oluşturuluyor. Gençler projelerini, fotoğraflarını ve videolarını profil alanlarına yükleyerek ve Bilim Genç’te paylaşarak bilim dünyasına adım atıyor.

Bilim Genç’e www.bilimgenc.tubitak.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

www.myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Kiralanması

ÇEVRE ve Şchircilik Bakanlığı, tarımsal üretim amacıyla kullanılan Hazine arazilerini ecrimisil bedelinin yarısına üreticiye doğrudan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir