Bayilik Veren Firmalar

Ziebart Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Otomobil üzerine dükkan açmak isteyenler için Ziebart bayilik veriyor. Oto koruma ve bakım hizmetleri üzerine iş kurmak her daim yatırımcısına kazandırmaktadır.

Ziebart Pazarın öncüsü

Firmanın Türkiye’deki kuruluş hikayesi şirketin kurucusu Suha Uluçay’ın, ABD’de yaşarken, 1973 model Ford Mercury Montego’sunu Ziebart’a götürerek edindiği tecrübeye dayanıyor. Aldığı hizmet ve ürünlerden etkilenen Uluçay, Türkiye’ye döndükten yıllar sonra otomobilinin hala yepyeni korunduğunu fark ediyor. Bu gerçeklerden yola çıkarak 1990’da, Ziebart International Corporation’dan markanın Türkiye ana lisansörlüğünü almış. Böylece şirket Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ziebart markası ile Türkiye’de sektörün kurucusu olmuş…

ilk Şube 1991’de İstanbul 4. Levent’te açılmış. Şimdi 12 ilde 21 şubesiyle faaliyet gösteriyor. Bu şubelerin sadece bir tanesi şirket tarafından işletiliyor. Diğer 20 şube franchising sistemiyle açılmış. 2018’de beş şube daha açılması hedefleniyor. Franchise giriş bedelleri istasyon tiplerine göre 10 bin ile 25 bin dolar arasında değişiyor. Ayrıca reklam katılım payi ve sürekli franchise ödemesi var. Bir şubenin toplam yatırım tutarı 75-200 bin dolar arasında değişiyor. İşyeri büyüklüğü, açılacak olan şehrin ekonomik ve demografik yapısına göre, 300-500 metrekare kapalı alan olacak şekilde değişiklik gösteriyor. Yeni açılacak şubeler için öncelik Antalya, Kayseri, Konya, Gaziantep, Denizli, Trabzon, Samsun şeklinde sıralanıyor.

Ziebart’ın boya koruma sistemleri alanında yenilikçi, patentli ürünleri bulunuyor. Firma tarafından uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen sistemler dünyada sadece Ziebart lisansörleri tarafından uygulanıyor.

PRO-TEK OTO KORUMA VE GELİŞTİRME SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ.

Adres: Mimar Sinan mah. Üsküdar Caddesi Yedpa Ticaret Merkezi
F Cad. No: 82 34779 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: (0216) 660 01 60 (Pbx) Faks: (0216) 471 24 44

Genel Yazışma e-posta: mail@ziebart.com.tr

Merkez Ofis’in Çalışma Gün ve Saatleri: Pazartesi – Cuma 09:00 -18:00

Az Sermaye İle Yapılabilecek Kolay İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu