Bayilik Veren Firmalar

XL Burger franchising vererek büyümeyi hedefliyor

XL Burger Kendi Burgerini Çıkar

XL Burger’in merkezi Antalya Konyaaltı’nda. ‘Kendi burgerini kendin yarat’ seçeneği ile hamburger severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Köftelerin günlük yoğurulduğu mekânda ‘ev yapımı burger’ olarak adlandırılan birbirinden farklı köftelerle, kendi hamburgerinizi kendiniz yapabiliyorsunuz. Firmanın toplamda dokuz şubesi var. Bu şubelerden beşi Antalya’da, biri Kahramanmaraş’ta, biri Zonguldak’ta, ikisi ise Muğla’da. Firma franchising vererek büyümeyi hedefliyor.

XL Burger’in beğenilen lezzetleri; yepyeni bir tazelik anlayışı ile özel tarifimizi pişiren fırınımızın günlük özel hamburger ekmeği, %100 dana etinin en iyi derecede pişirilmesi ile ortaya çıktı. En taze domatesleri ve yapraklı marulları günlük olarak taze tedarik ediyoruz. Ve tabii ki, her burgere lezzet katmak için tasarlanmış dökme ızgara eşlik ediyor.

XL Burger Antalya’da gerçek el yapımı köfte, hamburger ekmeği ve ev yapımı burgerle tanıştırdıktan sonra hızla genişleyen franchise ağı ile Türkiye’nin çeşitli illerinde de beğeni kazanmaya başlamıştır.

%100 DOĞAL

Burgerlerimizi dondurmuyoruz, mikrodalga fırın kullanmıyoruz.
Günlük taze gıdalar kullanıyoruz

GÜNLÜK TAZE EKMEK

Günlük, taze sütlü tereyağlı buğday ekmeği. %100 Doğal, katkısız ve tarifsiz çıtır ekmeğimiz damak tadınıza sahip çıkıyor.

%100 DANA ETİ

%100 Dana Eti Ustalarımızın seçmiş olduğu etler günlük yoğurulur, +3°C ‘de muhafaza edilir.

ÖZEL SOSLAR

Ev yapımı tariflerlerimizle geleneksel damak keyfinize çeşit katıyoruz.

MERKEZ
Gürsu mh. Gazi Mustafa Kemal blv. Boğaziçi apt. No:41 Konyaaltı /Antalya

0.242.228 08 01
http://xlburger.com.tr/

Nusr-et Burger Konsepti

BurgerBreak Gurme Burger pazarında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu