Kariyer ve İş İlanları

VakıfBank 2015’te 800 Personel Alımı Planlıyor

AĞIRLIK BÜYÜK İLLERDE

2014’ü toplam 893 şube ile tamamlayan VakıfBank 2015’te bin şubeye ulaşma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek. Bankanın yıl içinde açılması planlanan şubelerinin yaklaşık yüzde 78’inin büyükşehir olan illerde ve bu illerin yeni gelişen bölgelerinde; yüzde 22’sinin ise diğer illerde bulunması planlanıyor. Önümüzdeki dönemde ağırlıklı olarak Marmara, Ege, Karadeniz, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerindeki yüksek potansiyele sahip şehirlerde büyümeyi hedeflediklerini söyleyen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Saydam, 2015 yılı personel alım politikasına ilişkin şunları belirtiyor: “2014’te toplam 850 yeni personel istihdamı sağlayarak toplam çalışan sayımızı 14 bin 900’e yükselttik.

VakıfBank

Genişleyen şube ağımıza t paralel olarak bankamıza ‘‘personel alınılan devam edecek. Personel alımı planlamamız yeni şube açılışları ve bankamızdan ayrılan personel sayıları dikkate alınarak yapılacak.

Buna bağlı olarak 2015’te yaklaşık 750-800 personel alımı yapılabileceğimizi öngörüyorum.”

VakıfBank yeni işe alımlarda dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olan adayları ve bu adaylar içinde belirlenen yaş şartını sağlayanları bünyesine katıyor. Söz konusu şartlan sağlayan adaylann ayrıca işe alım sınavlarının yazılı ve sözlü aşamalarını başarı ile tamamlamaları gerekiyor. Personel alımı planlandığında işe alım ilanları ve şartları Vakifbank.com.tr adresinde ve yazılı basında duyuruluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu