Bayilik Veren Firmalar

Urban Station Şubesi Açmak

Urban StationUrban Station, mobil çalışanlar için tasarlanmış ofis-kafe konseptinde özel bir yer. Mekanda bireysel kullanımın yanı sıra özel eğitimler, workshop’lar ve şirket toplantıları için de salon kiralamak mümkün. Urban Station’ı Turkcell, 3M, BAT, Coca-Cola, Ericsson, Deloitte, HSBC, Intel, Microsoft, P6G, Red Bull ve Unilever gibi pek çok dünya devi firma da tercih ediyor.

Urban Station ilk şubesini geçen yıl İstanbul Maslak’ta açtı. Urban Station’ın bir yıl gibi kısa bir sürede şube sayısı dörde, üye sayısı ise 2 bine ulaştı. Şirketin 110 kurumsal üyesi var.

Türkiye’nin birçok farklı ilinde franchise talepleri aldıklarını belirten Urban Station ortaklarından Gökhan Beydoğan, “İlk etapta İstanbul’da yeni şubeler açmayı planlıyoruz.

Ayrıca Ankara, Adana, İzmir ve Bursa’da şubeler açma planlarımız var. Franchising sistemiyle şubeler açabilmek için gerekli altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Uygun bulduğumuz partnerlerle franchise anlaşmaları yapabiliriz” diyor.

Urban Station’ın franchise giriş bedeli 20-70 bin dolar arasında değişiyor. Sürekli franchise ödemesi olarak cirodan yüzde 7 pay alınıyor. Urban Station şubeleri yüksek tavanlı, konforlu ve renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Farklı oturma düzeneklerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Sınırsız çay, kahve, kurabiye, internet ve ofis araçlarından yararlanabiliyorsunuz. İkramlar ücretsiz… Urban Station’ın aylık üyeliği 400 TL. İsterseniz kaldığınız saat başına göre ücret de ödeyebiliyorsunuz. Mekanın bir saatlik ücreti 8 TL. Daha sonraki her saat için 6 TL ödemeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu