Kariyer ve İş İlanları

TNT Express Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

200’den fazla ülkede faaliyet gösteren TNT Express yaptığı cirolar ile de göz doldurmaktadır. Birçok kişinin tercih etmek istediği ve çalışmaktan güven duyduğu TNT Express firmasında birçok alım gerçekleştirilmiştir. 2015 yılında binlerce kişiyi bünyesine alan ve 80 binden fazla çalışanı bulunan TNT firması birçok kişiyi daha işe almaya devam edecektir.

tnt_express_personel_eleman_alimi_is_ilanlari_2015

TNT Express personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için daha verilecek bilmiyoruz ancak; şuan için internet üzerinde 15’e yakın ilan bulunmaktadır. Her geçen gün ilanlarını güncelleyen firma yeni alımlar içinde yeni ilanlar eklemeye devam etmektedir.


TNT Express personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım.

– İç Satış Sorumlusu (Hava Kargo &Karayolu),
– Kurye,
– Dönemsel Kredi Risk ve Tahsilat Sorumlusu,
– Depo Elemanı,
– Kamyon Şoförü,
– Hava Kargo Destek Yetkilisi,
– Müşteri Hizmetleri Yetkilisi,
– Muhasebe Elemanı,
– Part Time -Servis Kalite Support Line Yetkilisi.


TNT Express personel eleman alımı 2015 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Birçok ilde alım yapacak olan TNT Express firması en çok alımını İstanbul ilinde yapacaktır. Bu nedenle burada yaşayan kişilerin daha fazla şansının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tnt-express-is-ilanlari-c1074-p804/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu