Bayilik Veren Firmalar

Surf n Fries Türkiye Bayilik Şartları

SURF N FRIES

Dokuz ülkede 6o’ın üzerinde şubesi bulunan Surf n Fries, Türkiye’de iki şube ile faaliyet gösteriyor. Hedeflediği iller arasında Ankara, Eskişehir, Antalya, Kocaeli başta olmak üzere genelde üniversite illeri bulunuyor. Yaklaşık 40 bin TL yatırım bedeli gerekiyor.

surf-n-fries

Hedeflenen  aylık ciro: Lokasyona göre değişiyor.

Kâr marjı: Yüzde 50‘nin üzerinde.

Bayilerde aranan özellikler: Titizlik, yeterli deneyim.

Başvuru için iletişim: info@surfnfries.com


Bir Yorum

  1. Kesinlikle palavra yalan dolan. Bu markanın bayiliğini alan birisi olarak söylüyorum. hiçbir şekilde destek olunmadığı gibi kazıklanmaktan başka hiçbir şey kazandırmıyor. patentli patatesleri diye allandırıp ballandırdıkları patatesi METRO toptancı mağazasında satılıyor. Zaten bu patatesin bu mağazalarda satılmasını öğrendiğim gün kapattım dükkanı..
    Bu marka sadece sizi dolandırır. Sos gönderirler 1 ton civarında ve 2 hafta içinde tüketilme zorunluluğu vardır. satış olmayınca bu soslar elinizde patlar. denetlemeye geldiklerinde tarihi geçen sosları kullandığınız için bir de ceza yersiniz. iyi bir marka olsa İstanbul merkez şubesi kapatmazdı. zaten İzmir şubesi de bin pişman. en son köfte yapıp satmaya başlamışlardı. mersin şubesi de 2 seneyi aşkın süredir kapalı.. tamamen hayal satıyorlar. vaad edilen herşey yalan. düşmeyin bu tuzağa.. biz ortakla beraber toplamda 150 bin TL gibi bir para zarar ettik. şimdiki aklım ve param olsa gider patatesçi diye bir dükkan açar METRO dan patatesleri alır ketçap mayonez sosu kullanır zarar edersem de bu kadar zoruma gitmezdi.. sen markaya para öde, patatese para öde, külaha para öde, çatala para öde, sosa para öde, bir de kardan pay ver… aklınız varsa hiç bulaşmayın. biz dükkanı kapatalı 3 sene oldu hala psikolojisinden kurtulamadım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu