İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Sosyal trading ve portföy yönetimi

Genç nüfusun fınans sektörüne ilgisi, çok kısıtlı düzeyde kalıyor. Bunu aşmak için sektörde farklı fikirlerin geliştirilmesine çalışılıyor. Böyle bir fikir bu sefer doğudan, Hong Kong’dan geldi.

Sosyal trading ve portföy yönetimi

8Securities, gençleri kendi segmentlerine uygun portföy yönetimine çekmek için dünyanın ilk sosyal trading ve portföy yönetimi konseptini ortaya çıkardı. Şirket Auto Portfolio ve Social Trading gibi ürünleriyle farklı bir portföy yönetim anlayışı üzerinde çalışıyor. Gençlere yönelik “mobil stratejiler” başlığı altında ürünler de piyasaya sunuluyor. Finans ve daha özel olarak bakıldığında fınansal teknoloji anlamında Asya’nın dinamizmini yansıtan 8Securities yatınmcıların da ilgisini çekiyor. Şirketin hali hazırda yönettiği büyüklük 750 milyon dolar. Bu seviye, ortaya konan fikrin alıcısının olduğu yönünde YÖNETİYOR güçlü bir teminat olarak değerlendiriliyor.


Finansal teknoloji anlamında Avrupa ve ABD’nin karşısında Hong Kong ve Singapur gibi Asya’nın dinamik ekonomileri, 8securities tip fikirler ve fikirlerin taşıyıcısı şirketlerle ilerlemeye devam ediyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu