Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Saç Satın Alan Yerler

Saç satın alan yerler hakkında bilgi. Size uygun fırsatları yakalayarak para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için fırsatları değerlendirmek yeterli olacaktır. Değerlendirilecek fırsatlardan biri de saç satmak işidir. Bayanlar uzun ve bakımlı saçları sayesinde rahatlıkla yüksek oranlarda para kazanabilmektedir. Peruk yapıp satan şirketler saç satımı konusunda oldukça yoğun biçimde çalışmaktadırlar. Fakat şirketlerin de saçları satın alırken bazı kuralları ve şartları vardır. Boyasız saçlar, bakımlı saçlar, uzun saçlar gibi sıralanmaktadır.

Saçlarımı Satmak İstiyorum

Saçını satmak isteyenler için büyük şehirlerimizde (Kayseri, Bursa, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları, İzmir, Ankara, Adana, Van, Diyarbakır gibi), kuaförler ve perukçular bu işten para kazanmanın yollarını bulmuş durumdadır. Saçın alım fiyatı, kalitesine ve uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. İnternette alım ve satım işlemlerinin yoğunluğu, bir dizi kriterin belirlenmesine yol açmıştır. Boyalı saçların satılabilirliği, değeri, güncel fiyat listeleri ve Türkiye genelinde sektörün merkezi gibi konular bu haberimizde yer almaktadır.

Saç Satın Alan Kuaförler Hangi Kriterlere Dikkat Ediyor?

Kadınların en öne çıkan ve en güzel aksesuarları saçlarıdır; bu nedenle hiçbir kadın saçlarından vazgeçmeyi düşünmez. Kimisi kısa, kimisi uzun saçları tercih eder. Fakat günümüzde maddi ihtiyaçları olanlar saç satışı yaparak para kazanmaktadırlar. Bu sektör genellikle büyük şehirlerde ve ilçelerde daha yaygındır. Elbette kuaförler saç satın alırken belli kriterlere dikkat ederler.

Saçlarını satanlar ve saç satın alanlar arasında alışveriş karşılığında 200 TL ile 10.000 TL arasında değişen fiyatlar söz konusudur. Kadınlar için saçlar vazgeçilmez birer unsur haline gelmiştir, hayatlarının odak noktasını oluştururlar. Her kadının saç kullanım biçimi farklıdır; kısa, uzun, kıvırcık veya düz saçlar sıklıkla tercih edilir. Kadınlar farklı tarzlar ve modeller denedikleri için saçları zaman zaman yıpranabilir.

Bununla birlikte birçok kadının genetik yapısı ve vitamin eksikliği nedeniyle saç dökülmesi, yıpranma ve kırılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalması, birçok kadının saç bakımına özen göstermesine sebep olmuştur. Kuaförler ise satın alacakları saçlarda özellikle bakımlı ve doğal olanları tercih ederler. Kuaförlerin aradığı diğer kriterler ise aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

İşte Kuaförlerin Aradığı Saç Kriterleri:

 • En az 45 cm uzunluğunda olmalıdır.
 • Saçlar gür ve doğal bir görünüme sahip olmalıdır.
 • Saçın sağlığına dikkat edilmelidir.
 • Yıpranmamış ve sağlıklı bir yapıda olmalıdır.
 • Doğal renginde olmalı, önceden boyanmamış olmalıdır.
 • İnce telli saçlar, kalın tellilere göre daha çok rağbet görür.
 • Kuaförler genellikle açık renk tonlarına sahip saçları tercih ederler, koyu renkli saçlara nazaran.

Bu kriterler, kuaförlerin saç seçimlerinde öncelikli olarak dikkate aldığı faktörler arasındadır.

Saç satın alan yerler
Saç satın alan yerler

Saç Fiyatları Ne Kadar?

Saç alımı yapmak isteyen kuaförler genellikle büyük şehirlerde faaliyet gösterirler. Ankara, İzmir, İstanbul, Samsun, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Konya, Trabzon, Mardin, Çanakkale, Antalya, Balıkesir, Ordu, Rize, Adana gibi illerde saçlarını satmak isteyenler oldukça şanslıdır. Saçınızı satmayı düşünüyorsanız, düzenli olarak gittiğiniz kuaförleri tercih etmek avantajlı olabilir. Sık sık ziyaret ettiğiniz kuaför, saç yapınızı tanır ve sürekli müşteri olduğunuz için daha yüksek bir fiyat teklifi sunabilir.

Eğer düzenli olarak gittiğiniz kuaför saç alımı yapmıyorsa, size önerebileceği ve yüksek fiyat teklifi sunabilecek kuaför salonları hakkında yönlendirme yapabilir. Kuaförler saç alımında 40 cm uzunluğundaki saç için başlangıçta 500 Türk Lirası gibi bir fiyat talep ederler. Ancak saçın yapısı da fiyatı etkiler. Örneğin, doğal ve hiç boyanmamış, ince telli ve sağlıklı saçlara sahip 40 cm uzunluğundaki saçlar için 2.000 Türk Lirası gibi bir ödeme yapılabilir. Burada saçın yapısı, doğallığı ve uzunluğu önemlidir. Saçınız ne kadar uzunsa, kazancınız da o kadar artabilir.

Aşağıda saç fiyatları listelenmiştir:

 • En uzun ve bakımlı 45 cm saç = 1.000 TL. ile 1.500 TL. arasında değerlendirilebilir.
 • 45 cm uzunluğundaki standart saç = Yaklaşık 1.500 TL. civarında fiyatlanır.
 • 45 cm’nin altındaki saçlar genellikle satın alınmaz.
 • Kesim öncesinde saç lastiği takılmayan ve dağılmamış saçlardan peruk yapılamayacağı için kuaförler fiyat belirlemeyebilir.
 • En yüksek fiyatı sunan kuaförü araştırmak önemlidir.
 • Normal koşullarda, kuaförler 45 cm üzeri saçlar için kilogram başına 1.000 TL. gibi yüksek fiyatlar talep edebilirler. Ancak eğer saçınız 250 gr. ise, 1.000 TL. / 4 = 250 TL. gibi bir miktar alabilirsiniz.
Saç satın alan yerler
Saç satın alan yerler

Boyalı Saçlar Satın Alınabilir mi?

Eğer saçlarınızı satmayı düşünüyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz kriterlere uyduğunuzda doğru alıcıları bulmanız önemlidir. Doğru alıcıları bulmak için öncelikle sürekli gittiğiniz kuaför salonlarına başvurmanızı ve aynı zamanda tanınmış güzellik merkezlerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bu konuda karşılıklı güven büyük önem taşır. Eğer fason veya aracı şirketlerle anlaşmaya çalışırsanız, saçınızı ucuza satabilir veya dolandırıcılara düşebilirsiniz.

Bu nedenle doğru alıcıya ulaşmak son derece kritik bir adımdır. İnternet üzerinde anlaşma yapmaktan kaçınmanızı ve en iyi fiyat teklifini sunabilecek kuaförü bulmak için birden fazla yerden fiyat almanızı öneririz. Saçınız sağlıklı ve doğal bir yapıdaysa ve uzunsa, iyi bir araştırma yapmanız önemlidir. 500 TL ile 2.000 TL arasında bir ücret alabilirsiniz, ancak saçınızı daha düşük fiyata satmanızı önermiyoruz. Bu nedenle popüler güzellik salonlarını tercih etmenizi öneririz.

Eğer ileride saçlarınızı satmayı düşünüyorsanız, şimdiden saçınızı boyamamaya ve mümkün olduğunca doğal tutmaya özen göstermenizi öneririz. 45 cm’den uzunsa, iyi durumda olan tüm saçlar satılabilecek potansiyele sahiptir, ancak boyalı saçlar doğal olanlara göre daha düşük bir fiyata satılabilir. Kuaförler genellikle boyalı saçlar için bir miktar indirim yapabilirler. Yine de satışı mümkündür.

Saç Alımı Yapan Kuaförler ve İletişim Bilgileri:

İstanbul Long Hair: 0506 263 75 02
Aliss: 05345924006
Arda: 05556367884
Adem: 0539 692 40 94
Deniz: Saclariniz degerinde alinir. 60 cm den uzun sac aliyorum. Kg fiyatindan alim yapiyorum. Vhatsap tan resim atin 0507 815 45 78
Kuaför Fatma: uzun bakımlı saçlarınız dolgun ücretle alınır. pilorum@outlook.com
Ahmet: Saç alimimiz her ilden devam etmektedir. 0555 718 37 30
Atilla: Saç satışı taleplerinizi : leslietresses@hotmail.com
Rapunzel: Email: sacrapunzel@gmail.com
Melih: Telefon: 0536 034 31 35
Firdevs Peruk: Telefon: 555 880 37 30
Ali: Alım işlemlerini kargo ile gerçekleştirdiğini belirtiyor. Email: sacalisveris@gmail.com
Yaşar: Email: sacalimsatimyasar@hotmail.com.tr
Özgüller Peruk – Kahramanmaraş: Telefon: 507 213 15 13
İlhan: Email: alikayihan5715@gmail.com
Mehmet: Email: mehmetcorak4545@hotmail.com
Özcan: Email: birisi9907.ok@gmail.com
Tuna: Email: 41peruktuna@yandex.com.tr
Paradise Kuaför: ukela Cad.No:24/A Yıldızay Apartmanı / Bostancı-Kadıköy / İstanbul
0216 658 9699 / whatsApp : 0532 434 0035

Yukarıda yer alan telefon numaraları, iletişim bilgileri ve mail adresleri ile sitemizin herhangi bir alakası olmayıp internet sayfalarında bulunan telefon numaralarından ibarettir.

915 Yorum

 1. sac alıyorum eft ile oderim. kargo ile alırım.sacalim810@gmail.com

 2. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçlarınız için Sacalisveris instagram adresimizden, Sacalisveris34 @ gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 3. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçınızı fotoğrafını uzunluğu ile birlikte gönderin. Fiyatta anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçınızı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.
  Mail adresimiz : SacalisverisTR @ gmail . com

 4. Belime kadar işlem görmemiş dalgalı kumral sarı çok kalın saçlarımı satmak istiyorum

 5. Belimde olan acik.kumral sari hic islem.gormemis saclarimi satmak istiyorum

 6. Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızin fotoğrafını uzunluğu ile birlikte sacalisveris @ gmail . Com adresine yada @ sacalisveris Instagram adresine gönderin. Oradan iletişim kuralım. fiyatında anlaşıp ücretinizi odeyelim. Saçı bize kargolayin. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 7. Kilo ike 0 numara şartıyla bayan saçı alıyorum satmak isteyen bayanlar WhatsApp resim atabilirler kilo 5 ile
  10 bin arasında 5360343135

 8. Kilo ike 0 numara şartıyla bayan saçı alıyorum satmak isteyen bayanlar WhatsApp resim atabilirler 5360343135

 9. Saçınız ne kadar kalitelisi ise o kadar çok para kazanırsınız işlem boya vs görmemiş olması fiyatı etkiler anında kes para

 10. Merhaba saçınızın fotoğrafları 0553 989 2670 tele lütfen resim atın iletişim e geçelim

 11. 45 cm koyu kumral hafif dalgalı işlem ve boya görülmemiş saç yaş 23

 12. 40 cm (erkek saçı) vardir almak isteyenler wp 05423187226

 13. Sıfır ve üç numara şartıyla saç satın alnır başka türlü almıyorum ücret dolgun dur 05360343135 wapsapa resim atabilirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu