İş Kurmak İçin Yeni İş Fikirleri

Riski Az Girişim, Konut Odaklı Bitkisel Takviye

Ülkemizde yeni nesil mimaride ve kentsel dönüşüm uygulamalarında yeşile daha fazla yer veriliyor. Hobi bahçeleri, yeşil balkonlar, minik seralar sık rastlanan uygulamalar. Yeni konutlarda saksıların boy ve hacimleri genişlerken, yeşile verilen önem giderek artıyor.

gubre

Bu gelişme çeşitli bitki takviyeleri ile çiçek gübresi üretiminde kaçırılmayacak fırsat demek. Amaca uygun gübre kompozisyonları ve koruyucu maddeler göz alıcı poşet ambalajlarda satışa sunuluyor, ihtiyacın her geçen gün büyümesi bu işi alt sektör haline getirecek gibi görünüyor. Hazırlanacak takviye ve koruyucuların insan sağlığına zarar vermemesi ön koşul. Uygulamaların içine balkon yetiştiriciliğine uygun bitki tohumlarını da eklemekte yarar var.

Gübreler ise toz, granül ya da mini pellet şeklinde hazırlanıyor.

Bunlar tarla usulü kullanılan gübre ve takviyelerden farklı. Renk verici, canlandırıcı solüsyonlar ise işin tamamlayıcı unsurları, işi hızla geliştirmek, markalaşıp öne geçmek amaç olmalı. Gübre ve takviye materyali hazır olarak alınıyor ve paketleniyor. Genç emeklilerin rahatlıkla yapabilecekleri riski az girişim örneklerinden biri.

Poşetleme dolum makinelerini temin etmek çok kolay. Paketler içine küçük eğitim kitapçıkları koymak da satışları artırıp, müşteri bağımlılığını pekiştirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu