Bayilik Veren Firmalar

Oses çiğköfte Türkiye’de 100 franchise vermeye hazırlanıyor

2015 yılında da yatırımlarıyla büyümeye devam edecek…

Çiğ köfte sektörünün öncü isimlerinden olan Oses, İç Anadolu ve Ege bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’de 100 franchise vermeye hazırlanıyor.


Türkiye’de 55 ilde, yurt dışında ise Çin ve Almanya’daki fabrika ve şubeleriyle Oses, yemek ve mezelerde kullanılmak üzere özel ambalajlı acı bir sos da satışa sunacak. Ayrıca kepekli ve daha az kalorili lavaş üreterek ürün gamına değer katacak.

Oses çiğköfte

2014 yılının sektör büyümesi adına hareketli geçtiğini belirten Oses Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar: “2014 Oses için gerçek bir prestij yılıydı. 55 ilde 600 şube ve Çin – Almanya yatırımlarımızla diğer sektörlere de yatırım ve bayi ağı olarak örnek olduk. 2015 yılında yurt içinde Ankara’da çiğ köfte fabrikamız ve yepyeni bir lavaş üretme tesisimizle günde 1 milyon adet lavaş üreteceğiz. Lavaş üretim tesisiyle marketlere de hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yurt dışı yatırımlarımızda, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kanada’da ortaklıklar kurarak büyümek hedefindeyiz. 2015 yıl başında Kanada’da fabrika ve iki şube açacağız. Türkiye’de 70 ilde faaliyet göstererek, Anadolu’da Oses şubesinin olmadığı ilin kalmaması için çalışacağız”dedi.

444 50 02


2 Yorum

  1. bayilik alabilmek için neler yapılması gerekiyor bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu