Bayilik Veren Firmalar

Ohannes Burger Bayilik Veriyor

Ohannes Burger Ailesi Büyüyor

Mehmet Ali Yazıcıoğlu “Ohannes Burger ailesi olarak şu an 4 ilde 15 şubemizle Ohannes Burger tutkunlarıyla buluşuyoruz” dedi.

Bize markanızdan bahseder misiniz?

Hikayemiz 2009 yılının sonunda, İzmir’in ilk butik hamburger işletmesi olarak başladı. 2013 yılından beri franchise vererek organik büyüme sağlayan Ohannes Burger ailesi olarak şu an 4 ilde 15 şubemizle Ohannes Burger tutkunlarıyla buluşuyoruz. Burger çeşitlerimizi planlarken, ünyanın farklı kültürlerindeki gurme lezzetleri inceliyor, şeflerle çalışıyor ve Türk damak tadına uygun versiyonları belirliyoruz. Menümüzdeki her ürünün ekmek, köfte ve sosları özenle geliştirilmiş özel üretimlerdir. Bu dönemde tüm ekibimizi çok heyecanlandıran bir gelişme var. Ingiltere’ye verilen ilk franchise ile birlikte Eylül ayında ilk yurt dışı şubemiz hizmete girecek.

OhannesBurger bayilik

Konseptiniz hakkında bilgi verir misiniz?
Diğer markalardan nasıl bir farklılık yarattınız?

Ohannes Burger’de butik burger konsepti hakim. Sunduğumuz mayoneze kadar kendi günlük üretimimiz olduğu için koruyucu veya lezzet arttırıcı katkı maddeleri bulunmuyor. HACCP standartları gözetilerek çalışmalar yapılıyor. Ekip olarak özgün bir marka yaratmak için tüm enerjimizi birleştirdik. Şubelerimizin duvarlarındaki çizimler bile Ohannes Burger’e özel olarak tasarlanıyor.

Franchise şartlarınız ve destekleriniz nelerdir?

M2 başına 4.000 TL civarında bir yatırım gerekmekte. Kocaman bir Ohannes-Burger ekibi, tedarik, satın alma, eğitim ve denetim gibi operasyonun her ayrıntısının düşünüldüğü mükemmel bir sistemle çalışıyor. Ohannes Burger şubesi sahibi olduğunuzda şubenizin tüm eğitimleri verilmiş, donanımları tamamlanmış olacak. Siz de işleyen bir burger restoranının sahibi olarak işe başlayacaksınız. İşe alınan personel, teorik ve pratik eğitimlerini alır. Periyodik aralıklarla eğitimin sürekliliği ve pekiştirilmesi sağlanır. Ohannes Burger markası, kurduğu merkezi sistem aracılığıyla reklam, tedarik, satış ve eğitim konularında bütün yatırımcılarına hizmet verir. Marka merkezi tüm şubelerini haftalık ve aylık raporlamaları vasıtasıyla izler, yönlendirir ve destek olur.

OhannesBurger Bayilik İletişim

info@ohannesburger.com
Kazım Dirik Mahallesi 296/2 Sokak No:33 Bornova / İZMİR
02327001727

Bir Yorum

  1. Böyle saçma ve terbiyesiz bir reklam olabilir mi. Size kufur ediyor. Birde utanmadan koymuşsunuz bu videoyu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu