Kariyer ve İş İlanları

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü yayınladığı genelge ile alım yapacağını duyurdu. Alımlarını sözleşmeli olarak yapacak olan İstanbul Üniversitesi, alımları için sağlık personeli tercih etmektedir. Toplamda 23 kişilik bir alım yapacak olan üniversite alacağı personel pozisyonlarını aşağıdaki gibi vermiştir.

ilan-detay-112 istanbul_universitesi_sozlesmeli_personel_alimi

– SAĞLIK TEKNİKERİ: 1 Kişi,
– HEMŞİRE: 22 Kişi.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları yerine getirmek,
– Herhangi bir SGK’dan emekli olmamak,
– KPSS üzerinden 55 ve üzerinde almış olmak aranan ilk şartlar arasında yer almaktadır.


BAŞVURU

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçlan ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.


BELGELER

-Fotoğraflı Başvuru Formu,
-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi,
-Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi
– 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi istenen belgeler arasındadır.

Sonuçlar en geç 7 iş gününde açıklanacak olup, başvuru tarihleri ise 10 Ağustos 2015 – 24 Ağustos 2015 tarihleri olarak belirlenmiştir.

İlanın tam metni için tıklayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu