Kariyer ve İş İlanları

ING Bank 2015’te 500 Kişilik Çalışma Ekibini İşe Alacak

AĞIRLIĞI KAHRAMANMARAŞ’A VERECEK

Türkiye çapında 319 şube bulunan ING Bank, bu yıl 10-15 yeni şube açacak. Bu yıl özellikle dış ticaret hacmi yüksek, bireysel ve KOBİ müşteri potansiyeli yoğun bölgelere yöneleceklerini söyleyen ING Bank İnsan Kaynakları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik, “Şube açılışlarımızda üç büyük ilin yanı sıra Anadolu’da gelişmekte olan pazarları da kapsayacak şekilde planlıyoruz. Buna ek olarak Kahramanmaraş’taki Operasyon ve Çağrı Merkezi’mizi büyüteceğiz. Bu merkezi aynı zamanda bir bankacılık okulu yapacağız” diyor.

ING Bank

2014’te bin 500’ün üzerinde yeni personel alan ING Bank, 2015’te ise ağırlıklı Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi, mobil satış ekipleri, şubelerdeki gişe kadrolarına olmak üzere yaklaşık 500 kişilik bir işe alım yapacak. Bunun dışında banka Bilgi Teknolojileri Departmanı’na da 50 kişi almayı planlıyor. Yeni mezun işe alımlarmda genel müdürlük için daha çok İstanbul ve Ankara’daki önde gelen üniversitelerden mezun olanların tercih edildiğini; şubeler içinse tüm şehirlerden, üniversite mezunu adayları kabul ettiklerini söyleyen Refik, işe alımlarla ilgili şu bilgiyi veriyor: “Urungers programımız sayesinde İstanbul ve Ankara’dan, üniversite üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine staj dışında gerçek iş imkanı sunuyoruz. Bankanın mobil satış ekibine dahil ettiğimiz gençler, kazandıkları parayla okul giderlerine destek oluyor.”

Sıklıkla yeni mezunları işe alan ING Bank, deneyimsiz personel alımında Yeterlilik Ölçüm Testi ve Bireysel Mülakat yapıyor. Bunlarda başarılı olan adaylara ise iş teklifi yapılıyor.

Banka ayrıca yıl içerisinde management trainee, sales trainee ve müfettiş yardımcılığı pozisyonlan için de eleman alıyor. Üniversiteli gençler için Practica Kampı’nı düzenleyen banka yarışmalar sonrasında elemelerden geçenlere bünyesinde çalışma imkanı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu