Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. Günde sadece 3-5 dakikanızı ayırarak, telefondan para kazanabilirsiniz . İndir Kazan siz değerli üyelere 4 farklı kategoride ödeme kazanma seçenekleri sunmaktadır. Bunlar bazıları indirerek kazan, oynayarak kazan, yorum at kazandır. Türkiye’de ilk olan ve çok başarılı bir dereceye gelen izle kazan sayesinde para kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken bir tek şey var o da 30 – 40 saniye aralıklarında olan oyun videoları izlemek her videoda hesabınıza ödeme aktarılır. İndir Kazan’ in en büyük artılarından biri de ödeme çek ile senet ile kupon ile v.b araçlarla değil , direk nakit olarak yapılır. Hesabınıza ödemeler banka yoluyla havale edilir.

İndir Kazan Referans !

indirkazan.net’e getireceğin her kişi için ödeme kazanabilirsiniz. Uygulama siz değerli üyelerini bir ader referans id oluşturur. Bu, size verilen referans id ile etrafınızdan çağırdıgınız arkadaş veya yakınlarınız üye olursa, onların tüm kazancının %10 ‘u hesabınıza nakit olarak yatırılır. Uygulama size her şekilde para kazandırabiliyor. Son zamanlarda almış olduğu olumlu yorumlar ile google play’de üst sıralarda yer alan uygulama anlaşılan o ki kendinden çokça söz ettirecek.

İndir Kazan’ı Nereden İndirebilir/Yükleyebilirim

İndir Kazan’ın google play’den veya indirkazan.net adresini ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Ücretli mi ?

Uygulama hiç bir şekilde odeme veya para talep etmiyor. Tamamiyle ücretsiz günde 3-5 dakika ile ciddi paralar kazanabileceginiz bir sistemdir. Yapmanız gereken tek şey indir ve para kazan !

Uygulama indirileceği Zaman Haberimiz olacak mı?

Evet, sisteme sürekli uygulama eklenmekte ve sizde bu uygulamarı indirerek nakit para kazanmaya devam edeceksiniz. İndir Kazan uygulamasına gelen her reklam ve eklenen her uygulama da siz değerli üyelere push mesaji çıkartılarak bilgi verilir. Push mesajına tıklayarak uygulama içerisine girerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Ek gelir’e veya ek kazanç’a ihtiyacın mı var? indir kazan tam sana göre! Para Kazan ‘maya ihtiyacın mı? hemen uygulamayı indir ve kazanmaya başla!

Uygulamayı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tf.indirkazan&hl=tr


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu