Bayilik Veren Firmalar

HOT Döner Bayilik Ağını Büyütmeyi Hedefliyor

HOT Döner 50 bayisi var. Hot döner bayilik şartları ve franchise bilgilerini yazımızda inceleyebilirsiniz.

HOT Döner, 1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlamış, 2011 yılında ise dönercilik sektörüne adım atmış. 34’ü İstanbul’da olmak üzere 25 ayrı ilde 76 farklı noktada hizmet veriyor. 2017 yılında 20, 2018’in ilk aylarında ise 50 bayiye ulaşmış. HOT Akademi sistemi ve simülasyonları sayesinde yeni girişimci adaylarına eğitimler veriyor. Yurtiçinde bayilik ağını daha da büyütmeyi hedefleyen firma, yurtdışma da açılmak istiyor.

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında dönercilik sektörüne atılan yapı, HOT Döner adıyla bugün, 34’ü İstanbul’da olmak üzere ülkemizde 25 ayrı ilde toplam 76 ayrı noktada hizmetlerine devam etmektedir. Marka; kurucusu Mehmet Beslekoğlu tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanmaktadır.

%100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini değiştiren ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Hot Döner hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir rakamlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir. Hot Döner, 3 yıl içinde 73 şubeden 200 şubeye ulaşmayı ve dünyaya açılmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, kısaca her yerinde yaygınlaşmaya ve kısa süre içinde de dünyaya açılmaya hazırlanan HOT Döner 2018 yılına güçlü bir ortaklık yapısı ile başlamıştır. Bu ortaklık yapısı ile kurumsal yönetim kabiliyetlerini artıran kurum, yüzde yüz memnuniyetin sağlanması için en önemli hedefini “BAYİ MUTLULUĞU” olarak belirlemiş ve girişimlerine buna göre yön vermiştir.

HOT Franchise Yönetim Modeli

Sektörünün en hızlı büyüyen franchise firması olan ve 2017 yılına 20 bayilik ile devam eden HOT Döner, 2018 yılının başlarında 50 bayiye ulaşmıştır. Bayilerine doğru lokasyon bulma, norm kadro kurma, eğitim ve performans sistemi, ciro-kar raporlama, hedef koyma hedefi takip etme ve pazarlama stratejileri gibi her süreçte destek olan HOT Döner, HOT Akademi sistemi ve simülasyonları sayesinde yeni bayi adaylarına yatırıma başlamadan sonuçları hakkında detaylı, gerçekçi ve şeffaf bilgiyi sunmaktadır. Bu sayede bayiler kaçınılmaz bir motivasyon ve somut başarı elde etmektedir.

HOT Franchise Yönetim Adımları

  • Bayi için yeni ve doğru insan kaynağının oluşturulması,
  • Marka bilinirliliğinin profesyonel marka yönetimiyle arttırılması,
  • Bayi performans koçluğu,
  • Bayi eğitim sisteminin kurulması,
  • Bayiye bölgesel reklam desteğinin verilmesi,
  • Bayi karlılık ve rakip analiz süreçlerinin oluşturulması ve geliştirilmesi,
  • Düzenli bayi toplantıları yapılarak sorun – çözüm ortamının oluşturulması,
  • Bayi karlılık oranlarını yükseltici bayiye özel çözümler üretilmesi,

Hot Döner Bayilik İletişim

Kocatepe Mah. Yağ İskelesi Cad. C33 Blok Kat:6 D:44 Bayrampaşa / İSTANBUL
image
+90 850 302 30 93
+90 534 797 87 00 (Franchise Bilgilendirme Hattıdır.)
info@hotdoner.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu