Bayilik Veren Firmalar

Globowax Dry Car Care Oto Yıkama Bayilik Şartları

Globowax ve Sektör Olarak Oto Yıkama Franchise'i

Oto yıkama ve boya koruma sektörü son dönemin en hızlı gelişen sektörlerinden… Tüm ekonomik veriler ve haberler önümüzdeki günler çok daha gözde olacağını gösteriyor. Oto yıkama ve boya koruma sistemleri kârlı olduğu kadar yatırım maliyeti olan da bir sektör. Son dönem bayii başvurularımız da gösteriyor ki rekabetin olmadığı ve kâğıt üstü fiyatlara satışların yapılabildiği söylenerek yüksek yatırım maliyeti sunan firmalar yada markalaştığını söyleyerek sadece ürün satmaya çalışan firmalar yatırımcıları maddi sıkıntılara sokuyor.

Bu sektörde yer almaya karar verdiğinizde birlikte çalışacağınız, markasını taşıyacağınız şirketi seçmeden aşağıdaki konuları incelemelisiniz. Bunları önemsemeden sadece görünen ve anlatılanlarla verdiğiniz bir karar büyük ihtimalle sizi zarara götürecektir. Görüştüğünüz firmalara mutlaka bunları sorun.

Bayilik alacağınız firmanın yapısını inceleyin. Dışarıdan çok büyük görünen markaların bir çoğunda bayii sirkülasyonu çoktur. Kapanıp açılan bayileri inceleyin, sebeplerini araştırın.

Görüştüğünüz kişilerin görevini ve yetkisini öğrenin.

Firmadan; size anlatılan ve bugüne kadar yapılan çalışmaları, marka sahipliği, referanslar, verilmiş olunan bayilikler, temsilcilikler ve hatta kuruluş tarihleri gibi bilgileri sözle değil resmi ve ıslak imzalı belgeleriyle talep edin. (Bu şekilde sözle anlatılan birçok bilginin aslında gerçeği yansıtmadığını ve ispatlanamayacak söylemlerden ibaret olduğunu kolayca anlayabilirisiniz.)

Sözle anlatılan ve resmi kurumlardan alındığı söylenilen belge veya dökümanların mutlaka orijinallerini görün hatta bu kurumlardan söz konusu belge veya dökümanların orijinalliğini kontrol edin. Gerçekten o firmaya ait olup olmadığını araştırın.

Firmanın size vaad ettiği kuruluş tarihini araştırın. (Orijinal vergi levhasından bu bilgiye rahatça ulaşabilirisiniz.)

Bayii alan korumasını öğrenin. Bulunduğunuz bölgede tek hak sahibi olmaya özen gösterin.

Bayisi olacağınız firmanın aktif olarak hizmet verip vermediğini araştırın. Sadece ürün satışı ve hizmet tanıtımı yaparak bayilik satışı yapan bir firmanın siz bayii olduktan sonra ürün veya uygulamalarla ilgili yaşayacağınız sorunlara cevap vermesi çok güç olacaktır.

İnternet sitesini mutlaka inceleyin. Sitenin aktivitesi, yapısı ve sunduğu yenilikleri görün. Yenilenme süreleri, internet satışlarını inceleyin veya com.tr uzantılı olmasına dikkat edin. GLOBOTURK bugün sahibi olduğu 150’den fazla anahtar kelime domain ile kendi hedef pazarını korumak anlamında teknoloji departmanı ile siz değerli girişimci adaylarını mümkün olduğunca korumayı hedefler. GLOBOWAX markası globowax.com.tr resmi sitesi ve yaratıcısı olduğu “Dry Car Care” – “Oto Kuru Temizleme” sistemi resmi global pazarlama sitesi “drycarcare.com”üzerinde 15 yılı aşkın süredir planlı bir şekilde faaliyet göstermektedir. “.com ve .com.tr uzantılı” sitelerin “domain yaşı yaşı” ve “site kuruluş tarihlerinin” sorgulanması da ilgili bilgi kirliliğini sona erdirecektir. Dikkat edeceğiniz bu önemli hususlar ; kurumsal bir yapı ve gerçek marka sahibi olduğunu gösterecektir. Unutulmamalıdır ki yalnızca “.com, .net, .biz” gibi uzantılara sahip olan site adreslerini internet ortamında gayri resmi kişi ve kuruluşlar cüzi ücretler karşılığında rahatça temin edebilmektedirler. Fakat .com.tr uzantılı site adresleri yalnızca “ODTÜ”(Orta Doğu Teknik Üniversitesi) tarafından marka sahipliği ispatlanmak suretiyle sadece gerçek kişi ve kuruluşların kullanımına tahsis edilmektedir. Bu ayrıntıya çok dikkat edin .com.tr uzantılı siteler ücret karşılığında değil resmi marka sahipliği evraklarıyla sahip olunabilir.

Bayilik alacağınız firmanın teknik raporlarını veya sertifikalarını inceleyin. Özellikle yeni çevreyi koruma yasaları gereği ürünlerin üzerinde mutlaka teknik rapor ya da sertifikalarının olduğundan emin olun.

Ürün grubunu detaylı inceleyin. Anlatılanın dışında gerekli gördüğünüz ürünlerde uygulama sonucu görmeyi talep edin. Sertifikalarının üretimleri için verildiğinden emin olun. Ürün gamında özel ürünleri inceleyin. Ürün gamının her tür özel uygulamayı içerdiğinden emin olun. Bu size bir sistem mi yoksa ürün satabilmek için tabela mı verdiklerini anlamanızı sağlayacaktır.

Ürünlerin kullanımları ile ilgili detaylı bilgi alın. Ambalaj miktarları ve konsantre derecelerini öğrenin. Anlaşmanızı imzalamadan muadil ürünlerle kıyaslayın. İmzaladığınız anlaşmanın size sunulan fiyatlardan ürün almak zorunda bırakacağını unutmayın.

Eğitim organizasyonunu öğrenin. Eğitimin işletmeniz şartlarında verilmesini talep edin.

Ürünlerinizin sevkiyat şartlarını ve aralıklarını öğrenin. Bunu sözleşmenizle garanti altına alın. Sevkiyat gerçekleşmediğinde firmanın cezai şartını sözleşmede görün.

Size teslim edilecek olan tüm makine ve teçhizatın özelliklerini inceleyin. Ürün ve aparatları kıyaslayın.

Çalışma süresi boyunca denetimlerini, ek eğitimlerini ve işletmelerle ilgili aylık hizmet raporlarını inceleyin.

Ek eğitimleri sorun. Sektörün yapısı gereği elemanlarınız değiştiğinde eğitim desteği almanız gerekecektir.

Yurt içi ve yurt dışı partnerlerini sorgulayın. Bunları inceleyin.

Bayilik alacağınız firmanın reklam çalışmaları hakkında bilgi alın. Sonuç analizlerini inceleyin. Ortak çalışılan markaları inceleyin.

Firmanın müşteri takip sistemini inceleyin. Müşteri kayıtlarının tutulması kurumsal yapıda bir zorunluluktur. Müşteri şikayet sonuçları, müşteri memnuniyet analizleri gibi raporları isteyin ve nasıl yapıldığını sorun.

İçeriğe Ait Başlıklar

Globowax Örnek Bayi Konsepti Tanıtım Film :

Globowax Bayilik Avantajları

GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu “Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme” sistemi ile Türkiye’de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.

Yeni Nesil Araç Yıkama Konseptiyle Tanışın

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Nano Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarını sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır. Hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden birdir.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

Mimari Tasarım Örneği :

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektörle karşılaştırdığımızda GLOBOWAX | DRY CAR CARE yatırımcısına sağlamış olduğu avantajlar sayesinde minimum yatırım maliyeti ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olmanızı sağlamaktadır. Yatırımcısından franchiseyada isim hakkı gibi rakamlar talep etmeden bayii olabilme şansı sağlayan GLOBOWAX sadece uygulamalarda kullanılan ürünlere, ekipmanlara, makinelere ve sağlanan hizmetlere yönelik bir ödeme talep etmektedir. Bu sayede sektördeki franchise alabileceğiniz diğer markalara karşı yatırım maliyetleri konusunda çok daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Keyifle Kazanç Elde Edebileceğiniz Kampanyalar

GLOBOWAX | DRY CAR CARE, yatırımcısına her daim yüksek kazanç sağlatacak ar-ge ve yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geniş araç filolarına sahip kurumsal firmalar ve markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bayiliğiniz nerede olursa olsun genel merkez tarafından yönlendirilen bireysel ve kurumsal hizmetler sayesinde kazancınız hep yüksek olacaktır. Dönemsel olarak değişen kampanyalı fiyatlar, uygulamalar ve organizasyonlarla işletmeniz gözde noktalardan biri haline gelecektir.

2021 Vizyonu Globowax Bayilik Sistemi

GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu “Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme” sistemi ile Türkiye’de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

GLOBOWAX standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, GLOBOWAX’ınfranchise almak ve bayii olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

Globowax | Dry Car Care Konsept Uygulama Noktası Tanıtımı

Amacımız başarılı franchiselarla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan GLOBOWAX | Dry Car Care takip eden değil, takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisindeki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla GLOBOWAX | Dry Car Care yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektörle karşılaştırdığımızda GLOBOWAX | DRY CAR CARE yatırımcısına sağlamış olduğu avantajlar sayesinde minimum yatırım maliyeti ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olmanızı sağlamaktadır. Yatırımcısından franchiseyada isim hakkı gibi rakamlar talep etmeden bayii olabilme şansı sağlayan GLOBOWAX sadece uygulamalarda kullanılan ürünlere, ekipmanlara, makinelere ve sağlanan hizmetlere yönelik bir ödeme talep etmektedir. Bu sayede sektördeki franchise alabileceğiniz diğer markalara karşı yatırım maliyetleri konusunda çok daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Keyifle Kazanç Elde Edebileceğiniz Kampanyalar

GLOBOWAX | DRY CAR CARE, yatırımcısına her daim yüksek kazanç sağlatacak ar-ge ve yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geniş araç filolarına sahip kurumsal firmalar ve markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bayiliğiniz nerede olursa olsun genel merkez tarafından yönlendirilen bireysel ve kurumsal hizmetler sayesinde kazancınız hep yüksek olacaktır. Dönemsel olarak değişen kampanyalı fiyatlar, uygulamalar ve organizasyonlarla işletmeniz gözde noktalardan biri haline gelecektir.

Sektörde Benzersiz Alt Yapı Avantajları

Küresel markaların Türkiye’de oluşturduğu pazar tekelini kırmak hedefiyle ve yarattığı sektörde LİDER ve LOKOMOTİF bir Türk markası olmak hedefi ile 2006’da yola çıkan marka, kendi mevcudiyetinde bulunan 45 yıllık uluslararası lojistik, kargo ve gümrükleme altyapısını kullanarak yurtdışında tek bir ülke ya da üreticiye bağlı kalmadan küresel pazarda işinin ehli olarak tespit edilen ürünleri ; müşteri ve girişimcilerine maksimum fayda/maliyet hesabında GLOBOWAX standartlarında kendi markasına özel olarak ürettirmektedir.

Doğa Dostu Araç Yıkama Sistemi

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | Dry Car Care Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

Globowax | DRY CAR CARE Franchising Yoluyla Büyüyecek

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | Dry Car Care, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde franchise vermektedir. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX kârlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

Globowax Dry Car Care ’in Avantajlı Bayilik Konseptlerinden Birini Seçin

İsim Hakkı, Bayilik, Franchise bedeli YOK, size özel hazırladığımız bayilik paketlerinden birini seçmeniz yeterli…

GLOBOWAX | Dry Car Care 2006 yılından beri sektöre yön veren çalışmalarıyla siz değerli yatırımcılarına en iyi hizmeti en kolay yoldan sunabileceğiniz minumum maliyetlerle yatırım yapabileceğiniz çok yönlü ve birbirinden farklı bayilik / franchise imkanları sunmaktadır.

Sizde hiç zaman kaybetmeden bu çok yönlü yatırım imkanlarından yararlanabilir ve kendi işinizin patronu olarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Globowax | Girişimci Yol Haritası Ana Konseptleri

Bayilik Konseptleri

 • Mobil Bayilik Konsepti
 • Sabit İstasyon Konsepti
 • Semt / Bölge Temsilciliği
 • İl Temsilciliği
 • AVM Temsilciliği
 • Ülke Temsilciliği

Globowax 2021 GO-TEMALI Bayilik Paketleri ile Tanışın.

GLOBOWAX yukarıda belirtilen ana konseptlerde yatırımcısına her bütçeye uyum sağlayan, yatırım arttırdıkça farklı yetki ve sorumluluklar alabileceğiniz hizmet paketleri ile fark yaratıyor. Tüm ana paketlerde en az 10.000 TL değerinde süresiz marka kullanım hakkı dahil tüm entegrasyon ek hizmetleri bedelleri paket yatırımlarına dahildir. | Detaylar için : (0212) 450-0009

Girişimciye Verilen Destekler ve Hizmetler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Tarafından Bayilere Verilen Destekler

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

2006 yılından bu yana hizmet verdiğimiz car care sektöründe elde etmiş olduğumuz tüm bilgi, know-how ve tecrübelerle oluşturduğumuz pazarlama aktivitelerini yerel ve ulusal yayın yapan dergi, gazete ve TV reklamlarıyla tüketici nezdinde bilinç yaratmakta vermiş olduğumuz hizmetler ve yaratmış olduğumuz yenilikleri duyurmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz pazarlama politikalarıyla franchise’ larımıza destek vermekte bu reklam faaliyetleriyle kazançlarını arttırmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama ve reklam çalışmaları yerel ve ulusal olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Yerel Pazarlama

Her uygulama istasyonu kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne açılış, uygulamalar, promosyonlar gibi çalışmalarını tanıtmak ve duyurmak için kendilerine verilmekte olan broşür, kartvizit ve magnet dağıtımı çalışmalarında bulunurlar. Tüm tutundurma çalışmalarında kullanılan promosyon malzemelerinin tasarım ve tedariği genel merkez tarafından gerçekleştirilir.

Yerel pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür, kartvizit, magnet dağıtımı, yüz yüze sıcak pazarlama, tele marketing (önceden satış), sms gönderimi ve callback (müşteri memnuniyet ölçümü) promosyon tanıtım uygulamaları gibi pazarlama yöntemleri kullanılır. Genel merkez bu çalışmalarda bayilere destek sağlamaktadır.

Ulusal Pazarlama

Ulusal pazarlama çalışmalarında ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet, sosyal medya gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır. Bu çalışmalar tüm bayileri kapsayıcı olduğu için bayilerimizin iletişim bilgilerine de yer verilmektedir. Ulusal pazarlama faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen kampanyalar bayilerimiz tarafından uygulanmakta ve bu uygulamalar için ürün desteği genel merkez tarafından sağlanmaktadır.

Halkla İlişkiler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE profesyonel olarak Halkla İlişkiler ve Reklam Ajansı desteği almaktadır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE’ in tüm yazılı ve görsel basın ile olan ilişkilerini düzenlenmekte, röportajlar, basın bültenleri, gazete, dergi ve tv reklamları organize edilmekte, sosyal sorumluluk projeleri hazırlanmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte sosyal medyada aktif çalışmalar gerçekleştirilerek reklam ve tanıtım çalışmaları yapılmaktadır. Farklı dönemlerde birçok kurumsal firma ile sponsorluk çalışmaları düzenlemektedir. Ayrıca bu çalışmalara tüm bayilerin katılımları sağlanmaktadır.

Google ile Kurumsal Anlaşma

GLOBOWAX | DRY CAR CARE kendi “Bilişim Departmanı” istihdamı olan sektördeki ilk marka olarak Google ile kurumsal olarak yapmış olduğu iş birliği ve deneyimli SEO uzmanları sayesinde tüm yatırımcılarına bayiliklerinin başladığı andan itibaren ücretsiz ve sınırsız olmak üzere Google Adwords reklam stratejileri oluşturma ve pazarlama eğitimi desteği vermektedir.

Google Adwords Reklamları

Bu reklamlar bayinin bulunduğu lokasyona göre özel olarak eklenen keywordler sayesinde yapılan internet aramalarında müşterilerin direkt olarak kendilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bu keyword’lere örnekler şu şekildedir.

Bayinin hizmet verdiği lokasyon: İSTANBUL / BAKIRKÖY GoogleAdwords’ e eklenecek keyword’ler:

 • globowaxbakırköy
 • bakırköy oto yıkama
 • oto yıkama bakırköy
 • bakırköy oto kuaför
 • oto kuaför bakırköy
 • detaylı temizlik bakırköy
 • pasta cila bakırköy
 • seramik kaplama bakırköy
 • cam filmi bakırköy
 • bakırköy’deki oto yıkamalar
 • Bakırköy ’deki oto kuaförler

Müşteri İlişkileri Yazılımı – (CRM) CustomerRelations Management

(A) İşletme Takip Programı

GLOBOWAX ‘ ın satış, pazarlama, stok ve tahsilat ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan özel bir CRM programı bulunmaktadır. Bu program “GWAX – İşletme Takip Programı” olarak isimlendirilir. İşletme Takip Programı GLOBOWAX işletmelerine özeldir ve sadece yetkili bayilerin kullanımına sunulur.

işletmeye gelen her araç tabletle karşılanır, araç ve müşteri bilgileri hem bütünleşik QR code yazar yeni nesil cihazlarda hem de server ortamında kayıt altına alınır. Bir nüshası müşteride diğer nüshası işletmede kalmak suretiyle termal yazıcıdan QR kodlu 2 fiş çıktısı alınır. Artık fiş çıktısında yer alan QR kod ile araç, müşteri ve verilecek olan hizmet ile ilgili bilgiler kayıt altına alınmıştır. İşletme takip programında yer alan sms modülü sayesinde aracın işlemi bittiğinde müşteriden alınan cep telefonu numarasına işlemin tamamlandığını bildiren otomatik bir sms gönderimi sağlanmaktadır. Bu sayede müşterimiz kendisine verilen QR fişi kasadaki yetkilimize vererek aracını teslim alabilir. Programda yer alan tahsilat modülü yardımı ile QR barkod okutulur bu sayede pc ekranında araç, müşteri ve verilen hizmetlere yönelik detaylar belirir. Ekranda beliren ve manuel olarak değiştirilemeyecek olan tahsil edilmesi gereken tutar kredi kartı yada nakit seçeneklerinden biri seçilerek işlem tamamlanır.

Tahsilatı gerçekleşen yada gerçekleşmeyen tüm işlemler birçok raporlama seçeneği sayesinde istenilen tarih aralıkları girilerek her daim kontrol edilebilir. Borkodlu çalışma sistemi sayesinde aynı zamanda işletmede satışı gerçekleştirilen çeşitli aksesuarların da stok takibi ve satışı gibi çalışmalarda gerçekleştirilir.

(B) İşletme Koordinasyon Modülleri

GLOBOWAX işletme koordinasyon modülleri ; Genel merkez ve bayileri arasındaki tüm iletişim , tedarik ve sipariş ihtiyaçlarını entegre tek bir modül üzerinden online olarak gerçekleştirmesine imkan tanır. Teklif alma, kargo takibi altyapılarının yanı sıra işletmenin kendi ön- muhasebe sürecini yönetmesini ve nakit akışı kolaylıkla raporlayabilecek imkanları ile bayilerine zaman kazandırır.

Call Center Desteği

Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği ’nin öncü markası olarak sektörde bir ilk olarak başlattığımız müşterilerimizin ve toplu olarak şirketlerin araçlarına uygulatmak istediği her türlü hizmet için bilgi ve randevu almalarını sağlayan bir callcenter desteği veriyoruz.

Ayrıca günden güne büyüyen GLOBOWAX ailemize katılmak için bayilik sistemimiz ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğitimlerin Devamlılığı

Bayii açılışlarında verilen kapsamlı eğitimlerin yanı sıra GLOBOWAX Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve buna bağlı olarakta ürün, hizmet ve uygulamalarda yenilikler yaratmaktadır. Her yeni ürün ve uygulamanın tanıtım ve eğitim çalışmaları da bayilere verilen eğitimlerle gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte bayii kontrol ve denetimleri sıklıkla gerçekleştirildiği gibi eksik görülen hususlarda titizlikle giderilmektedir.

Sektörde Rakipsiz Alt Yapı Avantajları

Küresel markaların Türkiye’de oluşturduğu pazar tekelini kırmak hedefiyle ve yarattığı sektörde LİDER ve LOKOMOTİF bir Türk markası olmak hedefi ile 2006’da yola çıkan marka, kendi mevcudiyetinde bulunan 45 yıllık uluslararası lojistik, kargo ve gümrükleme altyapısını kullanarak yurtdışında tek bir ülke ya da üreticiye bağlı kalmadan küresel pazarda işinin ehli olarak tespit edilen ürünleri ; müşteri ve girişimcilerine maksimum fayda/maliyet hesabında GLOBOWAX standartlarında kendi markasına özel olarak ürettirmektedir.

Ürün ve Lojistik Desteği

GLOBOWAX tüm girişimcilerine hem ilk yatırım başlangıç sürecinde hem de ilk kurulum süreci sonrasında tüm kurulum, eğitim, lojitik tedarik sürecini genel merkez tarafından opere etmektedir. Bayilerin bugün ve gelecekte tüm ürün ve ekipman ihtiyaçları tek bir elden tedarik edilmektedir. Böylelikle girişimci ürün tedarik telaşından ziyade “nasıl daha fazla müşteri potansiyeline ulaşarım? sorgusuna odaklanmaktadır.

Globowax Yatırım Modelleri & Fiyatları

LİSTE GÖRÜNÜM 2021 (*Mobil Cihazlar İçin Özet Görünüm) .

GO-GARAJ ,GO-İSTASYON , GO-HANGAR veGO-PREMIUM temalı seçeceğiniz demirbaş paketlerine aşağıda belirtilen tüm hizmetler yatırım paketlerine dahil olarakek bir maliyet olmadan sağlanır.

=> işletme yaptığınız süre boyunca

(1) süresiz / marka kullanım hakkı ve lisansıile birlikte

(2)şehrinizde anlaşma imzası ve keşif hizmetleri,

(3) profesyonel 3D mimari ve planlama desteği ,

(4) malzeme tesliminden sonra eğitimler için ikinci şehir ziyareti , yerinde eğitimler & sertifikasyon desteği ,

(5) rakipsiz GLOBOWAX teknoloji altyapısı , müşteri kabul işletme programı kurulumu ve aktivasyonu hizmeti yatırım paketleri dahilinde bayilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İşletmelerde tadilatlar işletme tipiniz ve büyüklüğünüz ile birlikte masraflarınız öngörülemeyeceğinden ilk yatırım maliyetlerine eklenemez, harici bütçelerdir ; yapacağınız tüm harcamalar özelinizde serbest bütçedir. Her türlü tasarım ihtiyaçlarınız marka profesyonellerimiz tarafından ücretsiz olarak sizlere sağlanır. En az bir tabela ile temsil ve marka kurumsal renk uyumu aranmaktadır. Tüm tasarımlar sağlanmaktadır.

2021*Güncelleme :

Ek olarak 2021 yılında ilan edilen GO-PREMIUM Paketimiz ile 3D Tabela , İç/Dış mekan görsel giydirme destekleri , müşteri karşılama gruplarına kadar ek hizmetler de verilmeye başlanmıştır.

Gerek ;GO-GARAJ , GO-İSTASYON , GO-HANGAR paketleri özelinde GLOBOWAX ‘ı demirbaş ve altyapı tedarikçi partner marka iş ortağı olarak konumlandırabilir ; Gerekirse de tercihinizle GO-PREMIUM paketi özelinde işletme kurumsal kimliği uygulama desteğini de markamızdan hizmet olarak alabilirsiniz..

*GLOBOWAX ‘ın işletmelerden kardan/cirodanherhangi bir pay/yüzde talebi bulunmamaktadır. GLOBOWAX marka standartındaki gelecek tüm ihtiyaçlarınız için altyapı sağlayıcı olma avantajını yatırımcılarına sunar.

“Yeni Nesil Araç Temizliği Teknolojileri”

2021 Yatırım Seçenekleri

go garaj go hangar go istasyon go premium go vizyon g 5a go vizyon g 5b

Bayilik Başvuru Formu :

https://www.drycarcare.com/bayilik/

İletişim :

0212 450 0009
0530 441 6120

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu