Bayilik Veren Firmalar

FutbolKAHVE Bayilik Veriyor

Kaliteli kahve keyfini futbolun eğlencesi ile birleştiren Futbol KAHVE NoBetter, futbol topu görüntüsünde ilgi çekici tasarımı ve bu konseptle uyumlu her kesime hitap eden sunum objeleriyile bu sporun tutkusunu çağrıştıran kahve kiosku franchising zinciridir. Kendi özkaynakları ile açacağı şubeleri titizlikle belirlemekte olan FutbolKAHVE NoBetter’ın”kiosk”tipi kafeler için ilk etap görüşmelerini tamamladığı 12 AVM bulunmaktadır.

Futbol KAHVE

İlk lokasyon açılış Ocak 2016’da olacak…

Simon Kuper’in ünlü kitabında da dediği gibi “Futbol asla yalnızca futbol değildir.’Tüm dünyayı etrafında toplamasının, dev bir endüstri haline dönüşmesinin, en farklı in sanları bile ortak paydalarda buluşturmasının büyülü bir çekimi vardır. Heyecanlı bir spor olmasının yanı sıra sosyal bir paylaşım noktasıdır futbol. Bu eşsiz sporıp cazibesini, bir başka keyif ve sohbet noktasıyla buluşturan Futbol KAHVE NoBetter, dünyanın en seçkin kahvelerini yudumlarken, konseptiyle futbolun en keyifli anlarını yaşayabileceğiniz eşsiz bir ortam sunuyor.

En Popüler spor ile en popüler içeceği bir araya getirdiklerini belirten FutbolKAHVE NoBetter ekibinin herkese göndermek istediği mesaj ise çok net; “Bizimle iken ümit ederiz FUTBOL taraftarlığınız, iyi oynayahıp kazanmasını istediğiniz samimi bir yaklaşımdan öteye geçmez. Anılarının taraftarı olan herkesi, bir fincan damak tadı eşsizliğinde sohbete bekliyoruz…”

Daha fazlası için bayilik veren firmalar kategorimizi mutlaka inceleyiniz.

Bir Yorum

  1. futbolKAHVE bayılık istiyorum telefon numaram 0535 4999892 yada telefon yazarmısınız görüşelim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu