Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evlere Gelinlik İşleme İşi

gelinlik-isleme-isiPek çok kadın aile ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmayı tercih etmektedir. Bunun nedeni ev geçindirmenin oldukça zor olmasıdır. Sadece erkeğin çalışması genellikle yeterli olmamaktadır. Kadının çalışması ailenin ekonomisinin rahatlamasını sağlamaktadır. Dolayısıyla tam da bu nedenle kadınların pek çoğu evde rahatlıkla yapabilecekleri ek işlere yönelmektedir. Bu sayede hem bazı yeteneklerini geliştirmiş hem de para kazanmış olacaklardır.

Evlere gelinlik işleme işi veren firmalar giderek daha da yaygınlaşmaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde pek çok çift evlenmektedir. Gelinliklerin işlemesi konusunda uzman olan kadınlara pek çok firma tarafından ek iş teklif edilmektedir. Bu işler genellikle internet siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Dolayısıyla gerçekten gelinliğinin işlemesini iyi bir firmanın yapmasını isteyen gelinler, işlemenin de iyi bir elin emeğinin ürünü olması gerektiğini düşünmektedir. Bu bakış açısıyla bakıldığında İzmir’de evlere gelinlik işleme işi veren firmaların evden para kazanmak isteyen uzman kişiler ile çalışma isteği de gayet normal karşılanmalıdır.


Gelinlik işleme konusunda profesyonel olan pek çok kadın ya da erkek evde çalışabilmektedir. Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen bu kişiler yaptıkları işlerden memnun kalan gelinlerin sayısı arttıkça daha fazla iş almaktadır. Dolayısıyla böylelikle özellikle yaz döneminde kazançları da oldukça artmaktadır. Bu noktada önemli olan evlere gelinlik işleme işi veren firmaları yakından takip etmek ve yapılacak işleme işini gereğince yerine getirmektir.


26 Yorum

  1. ankarada oturuyorum ek is ariyorum 2 yasinda kizim var calisamiyorum ihtiyacim var yardimci olun lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu