Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Ütü İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Ütü Yapmak – Evlere Ütü İşi Veren Firmalar

Yaşam şartları gün geçtikçe ağırlaşıyor, ev hanımlarıda evin ihtiyaçları doğrultusunda evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorlar. Ev hanımlarının en birçoğu ev işlerinde olduk beceriklidirler, günlük ev işlerini hemen hemen hergün yaptıklarından işin profesörüdürler desek yeridir. Günlük ev işlerinin başında ütü yapma işi ilk sırada gelir, çünkü her gün ütülenmesi gereken günlük giyim kıyafetleri vardır. Ev hanımları da bu ütü yapma becerilerini paraya çevirebilirler.

evde utu isi yapmak

Evde ütü yapma işi ev hanımlarının yapılabileceği işlerin başında gelir. Masrafsız ve sermayesiz bir iştir, bu işte elektrik masrafından başka birde zamana ihtiyaç vardır ki evde iş yapacak hanımlarında zamandan çok neleri varki. Memurlar, bekar çalışanlar, öğrenciler, çalışan çiftler gibi bir çok kalemden insanlarımız ütü yapmaya vakit bulamazlar ve günlük kıyafetlerini dışarıda ütü yaptırırlar. Ütü firmalarının fiyatlarının yüksek olması da evde ütü işi yapmak isteyen hanımlara fırsat doğuruyor. Orta gelirli kişiler açısından evde ütü yapan ev hanımlarına bu işi yaptırmak daha ekonomik oluyor.

Ütü işi için kaliteli bir ütü ve masası yeterli olacaktır. Son teknoloji ile üretilmiş ütü markalarını tercih etmeniz işinizi daha seri ve kolay yapmanıza katkı sağlayacaktır. Buhar kazanlı ütüler ile ütü yapmak çok daha kolay olacaktır. Nereden eve ütü işi alırım diye soracak olursanız, öncelikle etrafınızdan araştırma yapmaya başlamalısınız. Mahallenizde mutlaka çalışan çiftler olacaktır onlara ütülerini yapmayı teklif edebilirsiniz. Tanıdıklarınız eş dost olabilir. Çevrenizdeki lokanta ile anlaşarak masa örtüleri ve havluları ütüleyebilirsiniz. Binaları dolaşarak kapı kapı ilan, broşür dağıtabilirsiniz.

Evde ütü yapmak isteyenler yorum kısmından iletişim bilgilerini yazarsa evlere ütü işi veren firmalar ve şahıslar sizinle irtibata geçebilir.

39 Yorum

  1. Merhabalar İzmir Bayraklı Yamanlarda oturuyorum evimde ütü yapmak istiyorum

  2. İstanbul sislide oturuyorum.utu isleriniz artık benden sorulur…

  3. üsküdar kadıköy ve anadolu yakasında evimde ÜTÜ işleri yapıyorum..cevaplarınızı bekliyorum..

  4. İzmir buca ek iş yapmak istiyorum el yeteneğim var yardımcı olursanız sevinirim

  5. mrb lar,

    nasıl iritbata geçe biliriz,,, Nur hnm, Anadolu yakası, mevki farketmez, araç var, iritbat mail veya num. varmı ? parça başı kaç tl den 15-20 günde bir 20-30 parça çıkar tahminim benim tel : 0537 438 49 56

  6. İstanbul çengelköyde ikamet ediyorum evimde ütü işi yapmak istiyorum.Ütü yapmayı çok seviyorum ve çok da ihtiyacım var.Maillerinizi bekliyorum.Mail adresim gmail olan.

  7. İstanbul çengelköyde ikamet ediyorum evimde ütü işi yapmak istiyorum.Ütü yapmayı çok seviyorum ve çok da ihtiyacım var.Maillerinizi bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu