Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Horlama Bandı Üreterek Ek Kazaç Sağlayın

HORLAMA BANDI ÜRETİMİ

KADIN girişimcilerin ev ortamında üretebilecekleri ilginç bir iş. Uyku sırasında horlama ‘uyku apnesi’ denilen ciddi bir soruna neden oluyor. Uzunca bir süre duran nefes alıp verme işi oksijen azlığı nedeniyle başta kalp olmak üzere bazı organlarda sorunlara neden oluyor. Horlamanın nedeni uykuyla birlikte boyun ve iç boğaz kaslarının gevşemesi.

HORLAMA BANDI

Bu sorunu önlemenin yolu horlama etkisini azaltıcı burun bantları kullanmak. Genellikle ‘flaster’ olarak bilinen yapışkanlı sağlık materyalinden üretilen horlama bantları için çoklu kesim kalıbı gerekiyor. Burun ölçüsüne göre kesilmiş, paketlere konmuş bantlar buruna tatbik edildiğinde burun deliklerini genişletiyor, daha fazla oksijen solunmasını sağlıyor. Markalı ve ruhsatlı olması şart. Sağlık Bakanlığı’ndan izin alınması ön koşul. Daha çok ilaç gibi eczanelerde satılıyor. Internet üzerinden reklamı yapılanlar da var. Inovasyona açık bir iş. Önemli olan en ergonomik bandı üretmek. Fiyatları yüksek. Hijyenik özellikler taşıması da çok önemli.


7 Yorum

  1. evde horlama bantı yapabilirim esenyurtta oturuyorum ek iş arıyorum başka bir iş varsada bilgi isterim lütfen dönerseniz iyi olur

  2. Konyadayım, evde davetiye, boncuk dizimi,kına paketi, etiket, poşet yada çanta katlama işlerini denemek istiyorum beş kişilik grubum var, iletişime geçerrmisiniz.

  3. Ben evde davetiye katlama işine talibim.Konya
    Davetiye şekeri hazırlama da olabilir.

  4. Ben Kadriye evde ek iş yapmak istiyorum davetiye katlama iplik temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu