Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Fiyonk İşi Yaptıran Firmalar

Evlere Fiyonk İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak ek iş yapmak isteyen ev hanımları açısından oldukça eğlenceli ve zevkli bir iş olan fiyonk yapımı, para kazanmak isteyen hanımlar için değerlendirilebilir. Hediye paketleme sektöründe talebi fazla olan bu işi tüm ev hanımları yapabilir.

Parlak sentetik şeritlerden oluşan fiyonklar hoş ve şekilli kıvrımlar ile küçük öbekler halinde raf-yalar ismi verilen malzeme ile yapılabilmektedir.

Hediye için ambalaj paketlerinde kullanılan fiyonklar çikolata kutucuklarında, çiçek buketlerinde çok sık gördüğümüz altında bulunan yapışkan kağıdın çıkarılmasıyla ambalajın üst kısmına yapışan FİYONKLAR oldukça rengarenk şekillerde yapılabilmektedir.

evde fiyonk isi yapmak

Fiyonk yapmak için gerekli malzemeleri İstanbul tahtakaleden temin edebilirsiniz. İstanbul dışında başka illerde neredelerde bulunur bunun bilgisine maalesef sahip değilim, ama en azından bulunduğunuz il ve ilçelerde ufak çaplı bir araştırma ile fiyonk malzemelerinin nerede satıldığını öğrenebilirsiniz.

Kolayca temin edebileceğiniz fiyonk malzemelerini evde yapacağınız çalışma sonucunda bu yaptığınız rengarenk fiyonklar hediyelik eşya dükkanları, bijuteri dükkanları, pastahaneler olmak üzere hemen her mağazada ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu işi kendinizde fiyonk malzemelerini alarak evde yapıp satabilirsiniz. Ama ben risk’e girmek istemiyorum derseniz. Evde fiyonk işi yaptıran firmalar ile iletişime geçebilirsiniz, Evlere fiyonk işi veren firmalar malzemeleri kendileri temin ederler evlerinize kadar getirdikleri malzemelerin yapılıp bitirilmesi sonucu almaya gelirler. Sizler de bu sayede evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz

Bu işten çok para kazanmak istiyorsanız, kendiniz fiyonk malzemelerini alıp yapmalısınız. Sonuçta toplu siparişler almanız durumunda kazanacağınız paralar çok daha fazla olacaktır. Boşuna dememişler işci olusan hep bir adım atarsın ikinci adım yok, ama kendi işini yaparsan atacağın adımlar 3 de olur 5 de.

Evde fiyonk işi yapmak isteyen ev hanımları ve evlere fiyonk işi veren şirketler aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirler. Bu sayede evde ek iş yaparak ek gelir sağlamak isteyen ev hanımları evlere iş veren şirketlerden faydalanmış olur. iletişim bilgilerini veren arkadaşlar önden kapora gibi isteklerde bulunan şahıslara itibar etmesinler lütfen.

16 Yorum

  1. Ben afyondayim ge fiyonk isi yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

  2. Istanbulda oturuyorum. Evde fiyonk isi ile ilgileniyorum.

  3. Bende bu işi yapmak istiyorummmm….lütfen babada ulasin….

  4. Bn sultanbeylide oturuyorum bu ise ihtiyacim var bna donerseniz srvinirim tskr.

  5. Merhaba bn sultanbeylide oturuyorum bu ise ihtiyacim var bna donerseniz sevinirim tskr.

  6. Merhaba , Istanbul da oturuyorum. Evde yapılabilecek ek iş arıyorum. Mail ile irtibata geçebilirsiniz. El becerileri konusunda oldukça yetenekliyimdir. Teşekkürler

  7. izmirde oturuyorum daha öncede fiyonk işi yaptım ilgilenin nolur

  8. her turlu fıyonk modelıne ve adedıne cvp verebılırım ılgılenen fırmalar 05422806383 bana ulasabılırler pısman olmıyacaksınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu