Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Etiketleme İşi

Evden Nasıl Para Kazanılır?

İşsizlik konusu günümüzde her on ailenin birinde bulunmaktadır. Genellikle bir işte çalışıp ta ek iş arayanlar daha çoğunluktadır ve istenilen saate veya istenilen kategoride bir işe sahip olmaksa oldukça zordur. Evde oturduğunuz yerden etiketleme işi yaparak para kazanabilir; ay sonu, ev kirası, geçim sıkıntısı gibi problemlerden uzak bir yaşam sağlayabilirsiniz. Bu iş oldukça basit, rahat ve ek gelir sağlayan bir iş olmakla beraber her kesme hitap etmektedir. Emekli, ev hanımı, öğrenci ya da herhangi biri evde ayırdığı zamanla etiket işi yapabilir ve kazanç elde edebilir.

Evde Etiketleme İşi

Evde etiketleme işi yapmanın hiçbir zor yanı yoktur. Eliniz ne kadar marifetli ve pratik olursa kazanacağınız miktar da bir o kadar artmaktadır. Günde birçok alışveriş merkezlerinde de gördüğümüz gibi, kıyafetlerin üzerlerinde bulunan etiketleri yapacak ve bu etiketleri ürünlerin üzerlerine yerleştireceksiniz. İş bu kadar basittir ve basit olmasının yanı sıra pratiklik ve dikkat gerektiren bir iştir. İşinizde basit bir hata yaptığınız takdirde, örneğin yanlış etiketleme vb. gibi alacağınız para sıfırlanabilmektedir. Tabi bu anlaşacağınız firmaya göre değişim göstermektedir. Ne kadar elit ve büyük bir firmayla çalışırsanız hem alacağınız parayı hem de yapacağınız hataları etkilemiş olursunuz.

Evde etiketleme işi veren firmalarla irtibata geçmenin en basit yolu internet üzerinden olacaktır. Bu işi veren birçok firma yer almaktadır. Firmalarla irtibata geçip anlaşma yaptığınız takdirde; firmanın göndereceği malzemeler ile işe hemen başlayabilirsiniz ve firma işinizi beğendiği takdirde bu işten gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.


Yaptığınız etiketleme işlerinin ücretini, ürünleri teslim ettikten sonra alacaksınız. Evde etiketleme işi veren firmalar ürün başına 10 kuruş gibi bir fiyat ödemektedir. Bu fiyatı arttırmak yapacağınız ürün sayına göre değişim göstermektedir. Bu işi evde ailecek de yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Evde etiket işi; hem evde yapılabilecek rahat bir iş olarak size avantaj sağlamakta hem de maddi gelirinize kazanç sağlanmakta olan çok basit ve eğlenceli bir iştir. Bu iş için saatlerce çalışmak gerekmiyor, hem zamanı kendiniz belirleyebiliyorsunuz hem de yapacağınız miktarı. Kısacası bu işte patron sizsiniz.


44 Yorum

 1. Sarıyer Tarabya da oturuyorum evde yapabileceğim işe ihtiyacım var bu işi temiz ve düzenli bir şekilde yetiştirebilirim en kısa zamanda dönüş yapın lütfen

 2. Zeytinburnu’n da ikamet ediyorum zor durumdayım evde paketleme işi istiyorum tek çalışıcam dönüş olursa mutlu olurum iyi günler

 3. Merhaba İstanbul Kartal’da oturuyorum etiket işi arıyorum öğrenciyim

 4. Merhabalar ben esenyurt ta oturuyorum. Evde yapabilecegim paketleme islerinden yada benzeri seyler yapmak istiyorum iki arkadasiz ..

 5. Beylikdüzünde oturuyorum, titizlik, dikkat, hassasiyet, beceri gerektiren her türlü elde yapılacak işler özenle ve çabuk şekilde yapılır.
  Adede göre organizasyon, ekip oluşturabilirim.
  aakalin@hotmail.com

 6. esenlerde oturuyorum. evde ek iş yapmak istiyorum. şimdiden teşekkürler..

 7. Evde etiketleme işi yapmak istiyorum, yardımcı olurmusunuz?

 8. Merhaba, evde etiket işi yapmak istiyorum.cok ihtiyacım var.ilgilenirsrniz çok mutlu olurum

 9. İstanbul Sultangazi/gazi mahallesinde oturuyorum tek kişiyim dışarda çalışamıyorum bende evde iş yapmak istiyorum

 10. Esenlerde oturuyorum eve iş istıyorum lutfen acıl dönüş yapın

 11. Kartal uğur mumcuda oturuyoruz evde iş yapmak istiyoruz iletişime geçerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu