Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanmak

Evlere Çorap İşi Veren Firmalar – Evde Çorap İşi 2017

EVDE ÇORAP İŞİ YAPARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Evde ev hanımları tarafından yapılan işler bir çok seçenekleri ile ev hanımlarının para kazanmasını sağlamaktadır. Bir çok iş imkanında ev hanımlarının el becerilerini gerektirmekte ise de, bir çok iş imkanında el becerisine ve özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmamaktadır.

evde corap-isi

Evde Çorap İşi firmalar tarafından farklı işler için verilmektedir. Çorapların eşleştirilmesi , paketlenmesi için verildiği gibi bazı çorapların defolu olanların ayrılması, bazılarında ise küçük süslemelerin yapılması için verilmektedir. Kurdele, fiyonk gibi bazı süslemelerde bayanların el becerileri biraz gerektiren iş olup firmalar ücretlendirmeyi yapılacak olan işe göre değişmektedir.

Bayanlar evlere gelen çorap işinde defoluları ayırarak, eşleyerek, poşetleyerek gerektiğinde işleme yaparak para kazanmakta. Eğer sizde Evde Çorap İşi yaparak para kazanabilir, ek bir kazanç sağlayarak evinize, bütçenize ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi verebilecek olan firmalar ile irtibata girerek Evde Çorap İşi ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yada makale yazımızın altında yer alan yorum bölümünden mail adresinizi, adınızı soyadınızı yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

9 Yorum

  1. izmir buca da oturuyorum, evde her işi yaparım lütfen arayın , 4 aydır yazıyorum bu sitelere dönüş yok

  2. evde iş yapmak için oldukça vaktım var zamanımı çalışarak degerlendırmek ıstiyorum.tekstil ve organizasyon işleri yaptım .sağlam firmalarla çalışmak istiyorum.

  3. bu isi yapmayi cok istiyorum cogu yete mail attm ancak donusu olmadi nrolur siz donun cunku ihtiyacim var kolay gelsin

  4. Merhabalar, bu iş ile ilgileniyorum . İstanbul Anadolu Yakası – Maltepe de oturuyorum . İş verebilecek firmalar ile irtibata geçmek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu