Bayilik Veren Firmalar

Döner Stop Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Franchisee için çağdaş ve vizyoner bir iş ortağığı; Döner Stop

Döner Stop bugüne kadar 4 şehirde açtığı 9 restoranı ile lezzet ve hizmet kalitesi anlamında farkını ortaya koydu. 2017 yıl sonu hedefi ise Türkiye’nin dört bir yanında toplam 40 restorana ulaşabilmek…

Döner Stop 2014 yılında yola çıktığında, vizyonunu geleneksel lezzeti döneri tüm dünyaya Döner Stop kalitesi ile tanıtmak olarak belirlemişti. Döneri farklı soslarla zenginleştiren marka, sektörde hijyen ve kalite standartları anlamında attığı adımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Bugün İstanbul, Çanakkale, Bolu ve İzmit’teki toplam 9 şubesi ile hizmet veriyor. Döner Stop, el sıkışacağı franchisee’ieri ile de restoran ağını giderek güçlendirecek.

Döner Stop

En adaletli koşullarda el sıkışıyoruz”

Döner Stop Kurucusu Can Köseoğlu, franchising sistemi ile ilgili görüşlerini şu sözlerle dile getiriyor:

“iş dünyasına çağdaş bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Var olan konseptlere yeni bir soluk getiriyoruz. Ürünlerimiz ve kalitemizle sektörde fark yaratıyoruz. Bu kapsamda, franchisee’lerimiz sektörde saygın marka temsilcileri olarak öne çıkacaklar, ilerleyen dönemlerde uluslararası başarımızın bir parçası haline gelecekler ve yarattığımız katma değeri paylaşacaklar.

Bu doğrultuda, franchisee’lerimizi markamızı güçlendirecek, bizimle birlikte büyüyecek iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Kazancımızı markadan ve ürünlerimizden elde ediyoruz. Tümü en az 20 yıl boyunca uluslararası fastfood firmalarında görev almış deneyimli yönetim kadromuz, franchise süreçlerini en uygun koşullarda, franchisee’lerimizin kazançlı olacağı şekilde yürütme konusunda iddialı. Bu yolda en adaletli koşullarla, her iki taraf için de sırf kazanç değil, keyif de sağlayacak şekilde ei sıkışıyoruz.”

0216 413 07 30

Bir Yorum

  1. Almanyanin Bremerhaven sehirinde ikamet ediyorum
    Bulundugum sehire bayi veriliyormu yani yurt disina
    Soruma kisa zamanda cecabini alirsam
    memnun olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu