Bayilik Veren Firmalar

Coffee Mode franchising modeliyle bayilikler veriyor

Gıda sektörüne yönelik iş kurmak en mantıklı yatırımdır desek karşı çıkan olacağını sanmıyorum. Kahve kafe konseptinde restoranlar oldukça revaçta. Piyasada marka olmuş firmaların bayiliğini alarak bu işi yapabilirsiniz.

Kazanılmış başarısını paylaşmayı hedefliyor

Yüksek kaliteli kahve ve gıda üretiminin gerçekleşmesine öncü olmayı kendisine ilke edinmiş, gerekli donanıma, bilgi ve beceriye sahip elemanlar yetiştirilmesini sağlayarak, sadece kahveyle değil, Türk ve Dünya Mutfağından sunduğu yemeklerle de günün her saati buluşma noktası haline gelen Coffee Mode kazandığı başarısını franchising modeliyle yeni yatırımcılarla paylaşıyor.

Coffee Mode Bayilikleri

“Lezzetimizi, servisimizi ve sıcak mekan algımızı genişletiyoruz”

“Sağlık, kalite ve güven” mottosuyla çıktıkları lezzet yolculuğunda bugün 20 yılı geride bırakan ve Coffee Mode markasıyla 2014 yılından beri franchising hizmeti verdiklerini belirten Çınar Gıda Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Gündüz “Markamız; uzun yıllar gıda sektöründe oluşturduğumuz altyapımız ve gastronomi-ye ekstra ilgi duyan, bu konuda tüm dünyadaki lezzetleri araştıran Yönetim Kurulu üyelerimizin birikimiyle sektördeki yerini aldı. Menülerimizin içeriklerini daima misafirlerimizin talepleriyle, yöneticilerimizin tecrübeleriyle, ekibimizle birlikte yorumlayarak geliştirdik. Bugün geldiğimiz noktada sıcak / soğuk kahveler, özel demleme yöntemiyle sunduğumuz yöresel kahvelerle üç genel başlık altında misafirlerlerimize zengin kahve menüsü içeriği sunuyoruz. Dünya Mutfağı menümüzde kahve seçeneklerimize paralel olarak zengin alternatiflerle dolu. Caffee Mode’a gelen misafirlerimizi her öğüne ve damak tadına uygun lezzetlerle ağırlıyoruz” dedi.

“Yatırımcılarımızın yanındayız”

Oluşturduğukları lezzet £ ağında en iyiye ulaşmak amacıyla kendi üretim tesislerini de kurduklarını belirten Gündüz”Coffee Mode Ailesi olarak; ailemize katılan ortaklarımıza güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir sistemin halkası olma fırsatı sunuyoruz.

Tedarik zincirimizde aksaklığa yer vermemek adına üretim sürecimizi de kendimiz yönetiyoruz. Geliştirdiğimiz özgün lezzetlerimizle çıktığımız yolda, kendi ürün gamımızı oluşturuyoruz. Yüzde 100 helal üretim teknikleriyle tüm ekmek çeşitlerimizi, etlerimizi, soslarımızı ve menümüzde bulunan diğer seçeneklerin üretimini Çınar Gıda bünyesinde gerçekleştiriyoruz. Markamızı daha geniş bir ağa taşıyacak müşterilerimize de ürün desteği ve lojistik destek vererek tüm şubelerimizde misafirlerimize aynı kalite ve güvenceyi yaşama imkanı sağlıyoruz”dedi.

Tel: 0216 592 32 36
Fax: 0216 592 07 01

Kahve kafe ve restoran açmak için sitemizin kahve bayiliği veren firmalar konularınada bir göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu