Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Buzdolabı Süsü İşi İle Ek İş İmkanı

Evde Ek İş İmkanları İle Zamanınızı Kazanca Dönüştürün

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen evde çalışma imkanları sayesinde pek çok ev hanımı kendilerine kazanç sağlamaktadır. El işi beceri gerektiren bir iştir ve bayanların bu konudaki yatkınlığı azımsanamaz. Durumun böyle olması da firmalar arasında farklı fikirlerin doğmasına neden olmuştur. Pek çok firma işlerinin el becerisi ve birleştirme gerektiren kısmı için bayanların çalışma verimine dayalı iş imkanları sunmaya başlamışlardır. Bu şekilde insanlar evde arta kalan vakitlerini değerlendirme imkânı bulmaktadırlar. Ek iş imkanı oldukça fazla alanda sunulmaktadır.

buzdolabı süsü işi

Buzdolabının manyetik aksamı sayesinde üzerinde manyetik cisimler durabilmekte ve bu durum daha görsel olarak çalışan firmaların buzdolabı süsü üretmesine neden olmuştur. Bu sayede çok geniş bir alan üzerinde bazen fotoğraflarla desteklenmiş bazen de normal süs olarak kullanılabilen dolap süsleri gündeme gelmiştir. Bayanların yapabileceği evde buzdolabı süsü işi için firmalar web ilanları vermekte ya da ilgili kurumlara işçi alımında bulunmak üzere haber vermektedirler. Bu ilanları genel olarak web üzerinden takip etmek çok daha kolay olmaktadır.
Buzdolabı üzerinde yapılacak olan bu süsler için gerekli malzemeler evde çalışacak olan bireylere verilmektedir. Bu malzeme ulaştırma aşaması firmanın sağladığı bir işlemdir ve siparişi alacak olan kişinin evden çıkmasına gerek olmayacaktır. Sonrasında magnet yapıştırılmadan önce modeli belirlenen süsler hazırlanır ve son olarak magnet ile bütünleştirilir. Bu aşamada sayıca ne kadar ürün yapılacağına bağlı olarak çalışma saatleri gün bazında belirlenmektedir. Bayanların buzdolabı süsü işi yapması sayesinde firmalar hızlı bir biçimde siparişleri gerekli müşterilere ulaştırmaktadır.


İş imkânlarının bu şekilde artırılmış olması sayesinde hemen hemen her ilde bayanlara ve öğrencilere ek gelir sağlama imkanı sunulmuştur. Bu sayede insanlar herhangi bir eğitim seviyesi ve deneyim gerektirmeyen işler ile üretim sektörünüm bir parçası haline gelebiliyor ve kendi paralarını kazanabiliyorlar. Firmaların kendi çalışanları daha farklı işlerle meşgul olarak firmayı bir adım ileri taşıma yolunda ilerlerken, ek iş imkânları sayesinde hızlı bir biçimde işlemler yapılmakta ve gerekli siparişler tamamlanmaktadır.

 


8 Yorum

  1. Bende gerçekten bu işi vs. diğer el işleri olsun yapmak istiyorum 4 yıl vakkoda çizim kontrol de çalıştım 2 yıl resim kursuna gidip bu yıl da beş program görüp grafik kursuna gittim,el becerim oldukça vardır, şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.

  2. Acil iş istiyoruz 8 kardesiz.bu islerde oldukca deneyimlyiz. Bize ulasin

  3. merhaba biz 10 kısılık ekibimiz var bizde bu işi yapmak istiyoruz . samsun/ ilkadım

  4. evde dolap süsü ve tesbih dizme işi varsa alabılırim yetim aylıgı ile olmuyor cok ihtiyacım var lutfen el becerim var sızı mahcup etmem inş.
    ISTANBUL /ÜMRANİYE

  5. Evimizde yapmak üzere iş verirmişsiniz? Adres: kağıthane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu