Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Bayanlara Evde İş İmkanları

Bayanlara evde iş imkanları, esnek çalışma saatleri ve evde daha fazla zaman geçirme isteği olan kadınlar için çekici olabilir. İşte bayanlara evde yapabilecekleri bazı işler:

 1. El Sanatları ve El İşi Ürünler: Örgü, dikiş, takı yapımı, resim gibi el sanatlarıyla uğraşarak ürünler üretebilir ve bunları çevrimiçi platformlarda veya yerel pazarlarda satabilirsiniz.
 2. Yemek ve Tatlı Hazırlama: Evde yemek pişirme veya tatlı yapma becerileriniz varsa, catering hizmetleri veya özel siparişler alarak gelir elde edebilirsiniz.
 3. Grafik Tasarım ve Dijital İşler: Eğer grafik tasarım konusunda yetenekliyseniz, logo tasarımı, broşürler, web siteleri için grafikler gibi çeşitli dijital tasarım işleri yapabilirsiniz.
 4. Freelance Yazı İşi: İyi bir yazma beceriniz varsa, makale yazma, içerik üretme veya blog yazma gibi freelance yazı işleri yapabilirsiniz.
 5. Online Eğitim: Uzman olduğunuz bir konuda online dersler veya eğitim materyalleri hazırlayarak eğitim vererek gelir elde edebilirsiniz.
 6. Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medya platformlarında şirketler veya bireyler için hesap yönetimi ve içerik üretimi yaparak gelir elde edebilirsiniz.
 7. Çocuk Bakıcılığı veya Eğitmenlik: Eğitim veya çocuk bakımı konusundaki deneyiminizi kullanarak evde çocuk bakıcılığı veya eğitmenlik yapabilirsiniz.
 8. Dil Öğretimi: İyi derecede bildiğiniz bir yabancı dili öğreterek veya dil öğrenme materyali hazırlayarak gelir elde edebilirsiniz.
 9. Güzellik ve Bakım Hizmetleri: Manikür, pedikür, saç kesimi veya makyaj gibi güzellik ve bakım hizmetlerini evde sunabilirsiniz.
 10. Evde Kurabiye / Pasta Yapımı: Lezzetli kurabiye, pasta veya diğer tatlılar hazırlayarak sipariş alabilirsiniz.
 11. E-ticaret İşleri: Çevrimiçi mağaza açarak kendi ürünlerinizi satabilir veya dropshipping yöntemiyle ürünleri satışa sunabilirsiniz.
 12. Özel Dersler: Müzik, dans, spor veya akademik konularda özel dersler vererek gelir elde edebilirsiniz.

Bu iş fikirleri, bayanların evde çalışarak gelir elde etmeleri için sadece birkaç örnek. Hangi işi seçerseniz seçin, yeteneklerinizi, ilgi alanlarınızı ve piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun olanını seçmeye çalışın. Aynı zamanda işinizi yasalara uygun şekilde yürüttüğünüzden emin olun.

Hayal gücünüzle beyninizi birleştirin. Üzerine birde el becerilerinizi eklerseniz ne ala. Evde iş imkanı deyince genellikle bayanların evde yaptığı ek işleri akla geliyor. Ellerinizle bütçenize katkı sağlayacak ürünler elde edebilirsiniz.

Evinizde yapabileceğiniz seyler düşünün. Maliyeti az olacak aynı zamanda size para kazandıracak. Eskiler her derdi “Sakla Samanı Gelir Zamanı” gereksiz görülen, bu işe yaramaz dediğiniz şeylerden çok da güzel ilgi çekici şeyler elde edebilirsiniz. Örneğin; eski kıyafetler küçük geliyor , artık eskidi vs. gibi nedenlerle atmaktayız. Hayal gücünüzü kullanarak muhteşem şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Yada eski ev eşyaları biblolar, ev süsleri, tabak gibi şeyleri değerlendirmeye bakın. Değerlendirin hem maliyeti az olur hemde kazanç sağlarsınız. Ek iş arayıp helak olmanıza gerek yok eğer ev hanımı iseniz. Yada becerikliyseniz ilgi alanınızsa durmayın. En ufak gereksiz görüdğünüzkavanozyada pet şişeden bile harika ürünler elde ediliyor. Herşey sizin hayal gücünüzde gizli. İnsan beyninden öğlesine harika eserler çıkıyor ki.

evde-iş-imkanı

Değerlendirmeye bakın elinize geçen eski eşyaları. Eskilerimiz nasılda değer verirlermiş değer bilirlermiş daha doğrusu yokluktan. O şeyin nasıl da zor kazanılıp elde edinildiğini bildiklerinden kolay kolay atamazlarmış. Biraz bizlerde onlar gibi olup her şeyi atmalayalım. Bakalım neler çıkarabiliyoruz ortaya. O eski değer görmeyen eşyalarımız, kıyafetlerimiz ne işe yarıyormuş bir de biz bakalım. Bir pet şişeden şaheser yaratan becerikli insanlarımız var. Şahit olmuşumdur.

Biraz kesip biçerek, biraz boncukla birazda kumaşla bakında neler çıkıyor ortaya. Şimdi sıra sizde.Düşünün hayal gücünüzü ortaya koyun neler ortaya çıkarabilirsiniz bir de siz bakın. Ellerinizle zamanınızı ve evdeki değer görmeyen eşyalarınızı değerlendirerek kendi işinizi kendiniz nasılda yaratıyorsunuz bir bakın. Ek iş mi alın size maliyetsiz en güzel para kazanma yolu. Daha ne olsun ki. Kendiniz düşünüp, kendinizin tasarlayıp yöneterek üstesinden gelebileceğiniz bir ek iş yada işiniz. Kazanç sağlamak değil mi asıl amaçta zaten.İşte buyurun sonra da güzel mi güzel şekillerde sergileyin eserinizi ve kazanın. Bu sayede hem kendinizi ve el becerilerinizi geliştirin hemde aile bütçenize katkı sağlayın.

Herşey sizde ve hayal gücünüzde bitiyor. Hadi o güzel eller güzel eserler çıkarmaya. Bu eserlerinizden nasıl para kazanacağını öğrenmek istiyorsanız BURAYA tıklayarak evde iş imkanlarını tanıttığımız sitemizi inceleyebilirsiniz.

4 Yorum

 1. BU İŞDE PARA VAR BU İŞE PARA YATIRAN KAZANIYOR GELİN SİZDE BİZE KATILIN
  HAYALİNİZDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE BİZE BÜTÇENİZ ÖLÇÜSÜNDE KATILIN. PARANIZ YOKSA GÖNÜLLÜ KATILIN MEMURUN EMEKLİNİN İŞÇİNİN ESNAFIN SANAYİCİNİN HAYALİNDEKİ KÖYÜ BİZ KURDUK SİZDE HELALİNDEN TARIMDAN AZ PARAYLA ÇOK PARA KAZANMAK İSTERMISINIZ ? İSTER BİR ERKEK DANAYLA İSTER BİN ERKEK DANAYLA ÜLKÜ EKO TARIM ÇİFTLİĞİNE KATILIN HELALINDEN KAZANIN HUZURLU BİR HAYAT SÜRÜN. CEVİZ DİKSEN ON SENE SONRA SANA TİCARİ ANLAMDA PARAN DÖNER MEYVE BAHÇESİ YAPSAN BEŞ SENE SONRA TİCARİ ANLAMDA PARAN DÖNER BİZİM SİSTEMDE İLK YILDA PARANIZ GERİ DÖNER 600 DÖNÜM TAPULU ARAZİMİZ 3 BİN ADET KAPAMA BADEM BAHÇEMİZ İÇİNDEN AKARSU AKAN 70 BİN DÖNÜMDE MERA HAYVANCILIĞINA UYGUN MERAMIZ VAR .facebook must19_@msn.com tell 0541 440 81 51

 2. evde işe ihtiyacım var kutu katlama , temizleme vs. gibi iş yapabilrim bana bu konuyla ilgilin geri donuş yapabilirseniz sevinirim iyi gunler dilerim

 3. Evde ek ise cok ihtiyacim var lutfen donus yaparsaniz sevinirim acil. Davetiye katlama isi olabilir.

 4. Dikiş işi veya davetiye katlama işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu