Bayilik Veren Firmalar

AY-KA Kapı Bayilik Şartları

AY-KA KAPI

Ar-Ge merkezi kurdu

Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren AY-KA Kapı, 13 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 24 bin 750 metrekarelik bir alanda üretim yapıyor. 1992’de kurulan şirket, çelik kapı ve iç kapı üretiyor. Şirket bünyesinde Ar-Ge departmanı var. Bu sayede yenilikçi ürünler geliştiriyor. TSE standartları, TÜV ISO 9001-2000 kalite güvence sertifikasına sahip. Ayrıca uluslararası standartlara da özen gösteren şirketin acil çıkış kapıları için yangına dayanım sertifikası var. Firma üretiminin büyük bölümünü iç pazara sunarken aynı zamanda ihracat da yapıyor. Türkmenistan, Irak, Gürcistan ve Mısır’a ihracat gerçekleştiriyor.

AY-KA Kapı

AY-KA Kapı Pazarlama Müdürü Emre Altıner, “Malatya’da bir mağazamız var. İkinci mağazamızı İstanbul’da açtık. Önümüzdeki dönemde yeni mağazalar açmayı planlıyoruz” diyor. AY-KA Kapı’nın mağazaları dışında 33 bayisi var. Şirket, Türkiye genelinde yeni bayilikler veriyor. Altıner, bayilik için girişimcilerin sadece belirlenen bir miktarda teminat göstermelerinin yeterli olacağını söylüyor.

Telefon: 0422 244 0404
E-posta: info@aykakapi.com.tr
Web: aykakapi.com.tr


Bir Yorum

  1. sn yetkili cezayirde iş kurmak istiyorum . biraz çevremin olduğu kanısındayım arapça okuma yazma çok iyi bilirim .daha önemlisi arap halkın piskolojisinide bildiğime inanıyorum.
    hangi şartlarla bayilik verirsiniz artı böyle bir teşebüste bulunduğum takdirde nasıl bir destek alırım sizlerden
    çok yakında önce suudi arabistana gideceğim sonra cezayire .yakın zamanda.
    syg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu