Bayilik Veren Firmalar

Activ Baby mağazası açmak isteyenler buraya!

100’den fazla satış noktası, bebek marketler zinciri, mağaza, outlet depo toptan satış, xml hizmetleri ve sanal bayilik ağıyla franchise veriyor.

Activ Baby Pazar Geliştirme ve Franchise Sorumlusu M. Burak Ergen “Bebek bekleyen veya bebekli ailelerin en büyük sorunu; alışveriş yaparken tüm ürün ve markaları birarada bulamamak, kaliteli ürünü ucuza alamamaktı. Activ Baby Sto-re’da ekonomik ürünleri bir araya getirdik. Bebeklerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına yönelik alışveriş ortamı sağladık”dedi.

Activ Baby Store

Dünyanın önde gelen 350 markası, 8000 çeşit ürünüyle hizmet veren Activ Baby’nin, kuruluşunun 10. yılında artık kendi markasıyla da Türkiye’nin her yerindeki bebeklere ulaşacağını belirten Ergen “Bundan sonra, Activ Baby iş modeline yatırım yapmak isteyenler; düşük maliyetli, riski olmayan, prestijli ve verimli bir franc-hisee olma fırsatı elde edecekler”dedi.

Bayiler için sanal mağazacılık!

Activ Baby’nin, Bayim Olur musun Franchising Fuarı’na getirdiği bir yenilik çok konuşuldu. Fuar boyunca sisteme dahil olan franchiseeleı» bir yerine iki mağaza sahibi oldular. Girişimcilerin, Activ Baby Store’lar yanında bir de internetten satış yapabilecekleri sanal mağazaları oldu. Bölgelerindeki müşterilere birebir sıcak satış yaparken, internetten de tüm Türkiye’ye satış yapma imkanına kavuştular.

5 Yorum

  1. Görüşme nasıl sağlanıyor? Nereye başvuruluyor ve gereken şartlar neler ? Biraz bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

  2. Abim Avm deki bebek mağazalarına ilginin fazla olduğunu bildiği için Avm de Bebek mağazası açtı
    Hem çok kazanııyor hemde çok neşeli bir insan oldu. Ona göre Avm ler bu iş için biçilmiş kaftan. Avm yönetimi ile de sıkı pazarlık yapmış.

  3. Babam emekli olduktan sonra kazancı yüksek olan bebek mağazası sektörüne girmek istedi Ve Bayilik için Activ Baby Store u tercih etti. Bu sektörde Emekli maaşından çok daha fazlasını kazanıyor. Önceden Stresli bir yaşamı varken şimdi huzurlu ve enerjik

  4. Ben 2 hafta önce görüşmeye gittiğimde genç dinamik bir ekip bir karşıladı. İşlerinde çok başarılılar. Oldukça da yoğun çalışıyorlar. Tabi biraz bütçe meselesi. Ben kosgeb destekli düşündüğüm için bir kaç ay sonra tekrar gidip görüşeceğim. Ama bi 40-50 bin liram hazırda olsaydı, şimdi mağazayı açmış olurdum. Herkese hayırlı kazançlar

  5. diğer firmalara göre çok uygun şartları var. Marka çeşitliliği olarak sektörde ki çoğu markaya sahip, belirli bir tecrübesi ve bayileri için verimlilik çalışmaları da sağlıyorlar, ama insanlar hala sektörde ki tekel markalardan yararlanmaya çalışıyor. Gerçekten bu tür düzgün ve akıllı çalışan, yatırım yapan markalar daha çok duyulmalı ve müşterilere ulaştırılmalı bence. Sadece internet sitelerinde ki ürünler, fiyatlar bile beni cezbetmeye yetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu