Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

1V1Y.com yarı zamanlı personel istihdamı

HER ÜÇ KİŞİDEN BİRİ

E-ticaret şirketi 1V1Y.com’da dönemsel ve sezonluk ihtiyaçlar doğrultusunda yarı zamanlı personel istihdamı gerçekleştiriliyor. Bu sürecin sonrasında çalışmasından, performansından memnun kalınan çalışanların bir bölümü tam zamanlı olarak ekibe dahil ediliyor. 1V1Y.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Çekin’den aldığımız bilgilere göre, her üç parti time çalışandan en azından birisi mutlaka tam zamanlı olarak kadroda devam ediyor.

1V1Y

Şirkette özellikle satın alma, pazarIama marka ve kurumsal iletişim, grafik tasarım ve görsel düzenleme, satış destek, muhasebe, lojistik / operasyon departmanlarında yarı zamanlı çalışanlara yer veriliyor. Yarı zamanlı çalışanlar, yasal mevzuat gereği sahip oldukları yıllık izin gibi hakların yanı sıra diğer personelin faydalandığı imkanlardan da faydalanıyor. Yarı zamanlı çalışanların kariyer sürecinde ise, öncelikle kendi departmanları içinde, eğer yetkinlikleri, eğitimleri ve performansları uygun ise diğer departmanlarda yatay ve dikey terfi imkanı sağlanıyor.

“Aldığımız yarı zamanlı personelin öncelikle dönemsel olarak görevlendirileceği iş konusunda mesleki bilgisi, eğitimi ve yetkinliklerinin yeterli olma sı; şirket kültürüne uyum sağlayabilecek motivasyonu ve enerjisi yüksek bir profil olması bizim için çok önemli” diyen Çekin, yabancı dil, bilgisayar bilgisi gibi yetkinliklerin de şirketin eleman seçim sürecinde önemli olduğunu söylüyor. İktisat, işletme, endüstri mühendisliği, tekstil mühendisliği, grafik tasarım, iletişim gibi bölümlerden mezun olan öğrenciler ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Ancak istatistikten, makine mühendisliğine farklı akademik eğitime sahip çalışanlar da şirkette mevcut.

Bir Yorum

  1. izmir buca da oturuyorum, evde her işi yaparım lütfen arayın , bilgilendirme yapın yada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu