Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Yatırım ve İş Birliği Fırsatları

Yatırım ve İş Birliği Fırsatlarıisbirligiİleri seviye mobil atıklar:

Alman bir şirket, atıklardan enerji elde edilmesine yönelik yeni bir teknoloji geliştirdi. Bu yeni teknoloji sayesinde termal atık ürünler gaza çevriliyor. Şirket yetkilileri söz konusu teknolojinin zararlı emisyonları azaltma gibi çeşitli avantajlara sahip olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca modüler tasarım esneklik ve kolay kurulum gibi pratiklik ve zaman kazandıran özelliklere de sahip. Referans numarası: 12 DE 1380 309M

Yeşil bina malzemeleri:

Endüstriyel atıklardan yeşil bina malzemeleri geliştiren bir İtalyan KOBİ, yeni bir üretim prosesi geliştirmiş, şirket, farklı çeşitlerdeki endüstriyel atıklardan ekonomik değer yaratan yapı malzemeleri üretiyor. İtalyan şirket, lisans anlaşması yapabilecek ve teknik destekli ticari anlaşma yapabilecek endüstriyel ortaklar arıyor.
Referans numarası: 13 İT 56Z7 3S6A

Kablosuz enerji taşıma çözümü:

Kablosuz enerji taşıma ile güç dönüşüm çözümleri konusunda uzmanlaşmış HollandalI bir şirket, yenilikçi uygulamalar geliştirmek için partner arıyor. Şirket bu alandaki Ar-Ge uzmanlığını paylaşmaya hazır.

Referans numarası: TONL20130626001

LED aydınlatma üreticisi arıyor:

Elektrik hizmetlerinden endüstriyel makinelere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren bir İngiliz şirketi, LED aydınlatma üreticileri arıyor. İngiliz şirket, üreticiye distribütörlük hizmeti sunacak.

Referans numarası: BRUK20140207001

Proje detayları için telefon: 0232 343 44 00-150
İlgili kişi: Hüsnü Demir (husnu.demir@ebiltem.ege.edu.tr)

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.