Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / VeriFone’un gözde pazarında pazarlama yapacak

VeriFone’un gözde pazarında pazarlama yapacakhande ozay yagciGüvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri olan VeriFone, Türkiye’deki faaliyetlerini de hızlı adımlarla devam ettiriyor. Finans- bankacılık, perakende, hizmet, petrol, kamu ve sağlık sektörleri için güvenli POS ödeme sistemleri yazılım, üretim, satış ve teknik destek hizmeti sunuyor.
Takdir edersiniz ki Türkiye bu alanlarda ciddi potansiyel taşıyan bir pazar. Türkiye’nin çevresindeki ülkeleri de düşündüğümüzde bu potansiyel tüm dünya şirketlerinin görmezlikten gelemeyeceği bir boyuta ulaşıyor.

Türkiye’de olduğu kadar bölge ülkelerinde de büyümeye odaklanan VeriFone’un önemli bir pozisyonu için bir atama gerçekleşti. Hande Özay Yağcı, şirketin Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya’dan sorumlu pazarlama müdürü koltuğuna oturdu.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hande Özay Yağcı, Kanada King George Koleji’nde pazarlama iletişimi üzerine eğitim aldı. İş hayatına 2003 yılında Novartis’te başladı. Ardından L’Oreal Türkiye ve Boston Scientific Tıbbi Gereçleri nde çeşitli görevler üstlendi. Yağcı, 2007’de Microsoft Türkiye’de pazarlama iletişimi uzmanı olarak göreve başladıktan üç yıl sonra pazarlama iletişimi müdürü oldu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İş yaşamında deontolojik yaklaşımlar

Son yıllarda küresel ekonominin öne geçmesiyle gündeme geldi. Tüm insanlığın bağlı olduğu evrensel ahlak teorisine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.