Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Türk Henkel’e deneyimli İK direktörü

Türk Henkel’e deneyimli İK direktörüpinar tuba temizkanTürkiye’nin en köklü sanayi gruplarından ve alanının ilk yabancı sermaye girişimlerinden Türk Henkel, bu özellikleri dolayısıyla sektörünün okulu olarak kabul edilir. Tabi bu kimlik, insan kaynakları alanına verdiği önemin bir sonucu. Türk Henkel’in yeni insan kaynakları direktörü Pınar Tuba Temizkan oldu.
1996’da Galatasaray Lisesi ve 2000’de İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Temizkan, 2012’de The Coaches Training Institute (CTI) Co-Active Koçluk Programı’nı, 2013’te The Coaches Training Institute (CTI) Liderlik Programı’m tamamladı. Çalışma yaşamına çeşitli şirkeüerde önemli projelerde görev aldıktan sonra Arthur Andersenda Human Capital Bölümü’nde danışman olarak başladı.

Eli Lilly Türkiye’de insan kaynakları kıdemli iş ortağı olarak görev yapan Temizkan, iş hayatına Alcatel Lucent’da devam etti. Pınar Tuba Temizkan, son olarak Amgen Türkiyede geçiş döneminde insan kaynakları direktörü olarak görev yaptı ve aynı zamanda CTI Türkiye ve Management Çenter Europe ile danışmanlık projelerinde çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İş yaşamında deontolojik yaklaşımlar

Son yıllarda küresel ekonominin öne geçmesiyle gündeme geldi. Tüm insanlığın bağlı olduğu evrensel ahlak teorisine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.