Perşembe , Ocak 17 2019
Anasayfa / İş Fikirleri / Temiz teknolojiler

Temiz teknolojilerTemiz teknolojiler

Temiz teknolojiler son zamanlann en hızlı yükselen kategorilerinden. Bu hızlı yükselişin arkasında sürdürülebilir projeler olduğu için çok daha rahat finansman bulabilmelerinin de etkisi bulunuyor.

Temiz teknolojiler
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bu teknolojileri kabaca çevreye olumsuz etkide bulunan tüm süreçlerin çevreye uyumlu hale gelmesine yardımcı olan teknolojiler olarak bakabiliriz. Bir zamandır dünyanın farklı yerlerinde farklı hızlarla büyüyen bu segment, en büyük ekonomilerin de gündemini oluşturuyor. Henüz Türkiye’de pek konuşulmayan ve çözümler üretilmeyen temiz teknolojiler pazarı, ABD’de 50 milyar dolan geride bıraktı. Hava kirliliğinin tehlikeli boyutlara geldiği Çin’de ise bu teknolojilere olan ihtiyacın gelişmesiyle pazar gittikçe büyüyor. Rakamlar, ülkedeki temiz teknolojiler pazarının 60 milyar dolar civarında olduğunu gösteriyor. Bu alanda faaliyet gösteren birçok şirket, dünyanın farklı noktalarına farklı çözümler sunabiliyor. Türkiye’de ise bu yönde bağımsız girişimlere henüz rastlanmıyor. Bu yüzden ilgi çekici fikir olarak öne çıkıyor.

  Geri Dönüşüme Yönelik İşlerin Geleceği Parlak
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gurme Pandispanya Üretimi Yapan Kazanacak

Hazır pandispanyaların onlarca çeşidi var. Organik içerikli yeni kategoriler oluşturmak çok kolay. ‘Gurme pandispanya’ üretimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir