Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Tekno Temizlik Hizmetleri İşi Kurmak

Tekno Temizlik Hizmetleri İşi KurmakTekno Temizlik Hizmetleri

Halihazırda online temizlik işleri gözde yatırım alanları arasında yer alıyor. Üyelik ve rezervasyon sistemiyle çalışacak şekilde kurgulanan sistemde üyelik esas alınıyor: Temizlik görevlileri ve temizlik hizmeti almak isteyen son kullanıcılar. Kullanıcılar, sisteme girişlerinde önce ne zaman temizlik istedikleri gibi spesifik ihtiyaçlarını tanımlıyor ve ardından buna uygun temizlikçi listesine yönlendiriliyorlar.

Tekno Temizlik Hizmetleri
Kullanıcıların evlerine gelen temizlikçileri oylama ve referans yöntemiyle puanlayabildiği sistemde, kayıtlı temizlikçiler arasından seçimler bu puanlara göre yapılabiliyor. Kullanıcılar, temizlik hizmetini her seferinde aynı ya da farklı bir kişiden alabiliyor. Aynı kişinin belirli aralıklara eve gelmesini sağlayacak uzun süreli rezervasyon yapmak da mümkün. İnternet üzerinden gelişen bir başka işkolu evlere ve işyerlerine verilen temizlik hizmeti. ABD’de ve Avrupa’da hızla yayılan bu işkolu. Sitemizdeki diğer iş fikirleri ilginizi çekecektir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.