Pazarlama Reklam

SVStudios Ajans’ın Başarısı

Türkiye’ye yeni markalar kazandıracaklar

SVStudiosBu yıl 25’incisi gerçekleştirilen Kristal Elma’da MKD Maden Kimya şirketine hazırladığı reklamla bölge yarışması kategorisinde büyük ödülü alan ajans, Ankaralı SVStudios oldu. Aynı zamanda birer Kristal, Gümüş ve Bronz ödülü de evine götüren SVStudios, 13 yıl önce kurulmuş bir ajans. Sahipleri ise Kutberk Kargın ve Amaç Ukav.

Bu ikili aynı zamanda Anadolu’nun ilk dijital ajansı Abluka Dijital’in de kurucu ortakları. Peki bu şirketi diğer bölgesel ajanslardan ayıran ve ödüle götüren özellikleri neler oldu? Bu soruyu Kargın şöyle yanıtlıyor: “Markaların pazarlama sorunları ile birebir ilgilenmemiz ve bu sayede markalara inovatif fikirler sunabilmemiz, bizim en önemli özelliklerimizden biri. Bu özellik iletişim stratejileri oluştururken bize çok fayda sağlıyor. Diğer önemli bir nokta ise ekibin motivasyonu.


SVStudios, çok yoğun çalışan bir reklam ajansı ama yaratıcılık her seviyede teşvik edilmekte ve her ekip üyesinin kendini gerçekten ifade etmesine imkan tanınmakta. SVStudios, bir patron ya da kişi ajansı değil. Burada aileden hissetmek bizim için çok önemli. Çünkü herkesin üretime katılması bizi bir ekip yapıyor.”

26 kişinin çalıştığı ajansın müşterileri arasında HD Grup markaları, Cario AVM’leri, İTO yatırım, Beğendik gibi pek çok marka bulunuyor. Şirketin gelecek hedefi ise Türkiye’ye yepyeni markalar kazandırmak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu