Pazar , Eylül 16 2018
Anasayfa / Pazarlama Reklam / Sponsor alırken, sponsor oldular

Sponsor alırken, sponsor oldularDB Positive Yaratıcı Çözümler ve Proje Yönetimi, kuruluşunun beşinci yılını 21-22 Mayıs’ta yapacağı zirve ile kutlamaya hazırlanıyor. Pozitif Yaşam ve Algı Yönetimi Konferansı’na Metin Hara’dan Sevil Atasoy’a ve Nilgün Belgün’e kadar pek çok isim katılacak. Zirveyi ilginç kılan ise konusundan çok sponsoru. Çünkü zirvenin ana sponsorluğunu Galatasaray Spor Kulübü yapıyor.

DB Positive Yaratıcı Çözümler
Pek çok marka sponsoru olmak için Galatasaray Spor Kulübü’ne başvururken, böyle bir organizasyona neden sponsor olunduğunu Galatasaray Spor Kulübü Pazarlama Müdü rü Orkun Nuri Damel’e sordum. İlk defa bir spor kulübünün İK ve kişisel gelişim konferansına ana sponsor olarak katıldığının altını çizen Damel, bunun özel bir çalışma olduğunu ve özellikle sporda şiddetin arttığı günümüzde pozitif yaşam konulu bir etkinliğe sponsor olmak istediklerini belirtiyor.

Fertler gelişmeden toplumun gelişemeyeceği düşüncesinde olduklarını anlatan Damel, konuşmasını şöyle sürdürüyor: “Söz konusu sponsorluk ile sporcular, taraftarlar, yöneticiler, çalışanlar ve hatta daha ötesi toplum için de örnek olacak bir değişimi başlatmayı istiyoruz. Ana sponsorluk anlaşması çerçevesinde Galatasaray Store çalışanlarına DB Pozitif tarafından eğitim de verilerek insana yatırım yapılacak.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Deneyim pazarlayamayanın işi artık zor

Artık herhangi bir ürünü ya da hizmeti tek başına sunmak yetmiyor. Yakın gelecekte deneyim oluşturmayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir