Kapat !
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Panino Pizza Franchise Şartları

Panino Pizza Franchise ŞartlarıPanino Pizza Bayilik

Ege’de çok popüler

2009 yılında İzmir’de kurulan firma, ürün ve hizmet kalitesi ile hızla adını duyurmayı başarmış, Panino Fabs markası ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Lezzetli, ekonomik, doyurucu ve kaliteli pizza çeşitleri ile Panino Fabs, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir. Restaurant hizmetinin yanısıra evde pizza keyfini de herkese yaşatmak için güçlü bir paket servis donanımına sahiptir. Tamamen katkısız olarak hazırlanan pizza hamurları ile yapılan ve Panino’ya özel eşsiz soslarla tatlandırılan pizza çeşitlerine her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir.

Panino Pizza’nın et ve tavuk malzemeleri, Mozarella kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan firmalardan tedarik edilmektedir.

Franchise yatırım bedeli 190.000 tl.

panino logo

Panino Pizza

Bayilik Kategorisi : Fast Food
Firma İsmi : PANİNO PİZZA
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 25

Bayilik Şartları : Panino Fabs markası ve imajı ile her türlü işletim sistemini, belirli standartlar içerisinde kullanmak kaydı ile bağımsız bir yatırımcı olarak Panino sistemine dahil olabilirsiniz.

Bayilik Destekleri : Açılış öncesi yer tespiti, dekorasyon, mimari proje ve tasarım, ekipman tasarımı ve yerleştirilmesi.

Adres: 296/1 sokak no.26/c Bornova-İzmir
İlgili kişi : Aybora Ergüler
aybora@paninopizza.com
paninopizza.com
Tel: 0 850 850 31 35Check Also

Biota

Biota, Sağlık ve Güzellik Ürünleri Satış Bayilikleri Veriyor

Biota Laboratuvarları, franchise vermeye başladı. Uç yılda 30 mağazaya ulaşmayı planlayan şirket, özellikle kadın girişimcileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir