İş Fikirleri

Ortaklık ve İşbirliği Arayan Çin Firmaları

650 Çinli şirket, 2-4 Haziran’da İstanbul’daydı. “China Homelife Turhey Çin Ürünleri Fuarı”na katıldı. Türkiye’de distribütör arayan Çinli firmaların ortaklık planları da var. İşte, söz konusu firmaların uzmanlık alanları ve iletişim bilgileri…


BİR dakikada kundan kamp çadın, rekabet avantajı sağlayan tekstil ürünleri, cazip tasarımlı kazaklar, yangına dayanıklı dekoratif levha, gıda atık imha edici… İşte bu ve benzeri ürünleri kalite kontrolünden geçirilmiş 650 Çinli şirket, binlerce çeşit ürününü İstanbul’da düzenlenen China Homelife Turkey – Çin Ürünleri Fuan’nda sergiledi. Fuarda Türk standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş birçok farklı sektörden ürünler sergilendi. Tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşyalar, hediyelik eşya, zücaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, LED ve aydınlatma ürünleri bunlardan sadece ilk akla gelenler. Uygun fiyata evini kıumak isteyenlerden teknoloji meraklılarına, hediye seçme konusunda zorlananlardan ev yaşamına dair aradıkları her şeyi tek bir noktada bulmak isteyenlere ve kendi işini kurmak için Çinli partner arayanlara kadar farklı ilgi alanlarından binlerce ziyaretçi vardı.

Türkiye pazarına uygun olabilecek ürün ve teknolojileri araştırdık. İşte, ziyaret ettiğimiz standarda sergilenen ürünlerin özellikleri, Türkiye’de distribütör arayan Çinli şirketlerin yatırım şartları ve iletişim bilgileri…

China Homelife Turhey Çin Ürünleri Fuarı

CIXI BEISEN
Bir dakikada kurulan kamp çadın

Cixi Beisen Tourist Products’m fabrikası Cbri’de bulunuyor. 2007’de kurulan şirket kamp çadırı, güneşlik, sera ve açık alanlar için çeşitli donanımlar üretiyor. Firmanın Pazarlama Müdürü Alison Wang, “Türkiye’de yenilikçi ürünlerimizin satış ve dağıtımını yapabilecek firmalar arıyoruz” diyor. Şirket Türkiye pazarına sunacağı tüm ürünleri Çin’deki fabrikasında üretiyor. Bunlar arasında taşıması kolay ve çok pratik bir şekilde, bir dakika içinde kurulabilen kamp çadırları dikkat çekiyor. Fabrikanın perakende devi Wal-mart’m denetiminden geçtiğini belirten Wang, ürünlerini oldukça ekonomik fiyatlarla Türkiye pazarına sunmak istediklerini söylüyor.

Telefon: 0086 0574 635 08 332 E-posta: alison@northforest.cn Web: northfrosest.en.alibaba.com

HAINNG DING HONG
Renk ve desen sınırı yok

Hainng Ding Hong Genel Müdürü Jin Weixu, “Süper yumuşak kadife kumaştan, kısa tüylü kadifeye kadar her çeşit koltuk kumaşı üretiyoruz” diyor, ihracat odaklı bir şirket olan Hainng Ding Hong, ürün kalitesinden üst düzey müşterilerin taleplerine de yanıt verebiliyor. Şirketin fabrikası Çin Halk Cumhuriyeti’nin “kürk başkenti” olarak bilinen Jingbian Endüstri Parkı”nda yer alıyor. Türkiye’de distribütör aradıklarım belirten Weixu, bunun için herhangi bir ön şartlarının olmadığını vurguluyor.

Telefon: 0086 0573 865 76 555 E-posta: jxdhfz@163.com Web: dhwarp.com

HAINING HAİDA
Özgün ev tekstil ürünleri

Hainnif Haida Warp Knittting’in yöneticilerinden Chaaren Fan, kalite ve teslimat sürelerini iyi bir şekilde yönetebildiklerini belirterek, “Türkiye’de benzer alanlarda faaliyet gösteren firmalarla temas kurmak istiyoruz. İstenilen standartta ürünleri en kısa sürede teslim edebiliyoruz” diyor.

Telefon: 0086 0573 87126 768 E-posta: sales@haidaknitting.com Web: haidaknitting.com

JIANGXI KAISHUN
Cazip tasarımlı kazaklar

Jiangxi Kaishun Garments özellikle örme giysi konusunda uzmanlaşmış bir firma. Yünlü kapşonlu eşofman, spor takımları, polo tişört ve benzeri ürünler üretiyor. 2014’te kurulan şirketin fabrikasmda 200 işçi çalışıyor. Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Ürünlerini Türkiye pazarına da sunmak istediklerini belirten Jiangxi Kaishun Garments Pazarlama Müdürü Anthea Yang, yıllık bir milyon adet ürün ürettiklerini söylüyor.

Telefon: 0086 0791883 71162 E-posta: sales2@kaimei-garments.com Web: kaimei.en.alibaba.com

JIAOLU TEXTILE
Yatak örtüsü uzmanı

Jialo Textile pike, yatak örtüsü ve yorgan setleri konusunda uzmanlaşmış bir firma. Gelişmiş üretim teknolojisine sahip şirketin fabrikasında 200’den fazla işçi çalışıyor. Firmanın yöneticilerinden Rena Jiang, “Türkiye’de ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek firmalar arıyoruz. Bu doğrultuda distribütörlük anlaşması imzalamak istiyoruz” diyor. Distribütörlük için alınacak ürün miktarı tutarmda teminat gösterilmesi yeterli.

Telefon: 0086 0513 68118 635 E-posta: sales009@jiaolutex.com Web: jiaolutex.com

LINHAI KINGFUN
Katlanır sandalye ve şezlonglar

Linhai Kingfun Leisure özellikle sandalye ve şezlong konusunda uzmanlaşmış bir firma. 150 kişinin çalıştığı fabrikasında ürettiği ürünleri ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkelerine ihraç ediyor.

Şimdiye kadar Türkiye’ye ihracat yapmadıklarını belirten şirket yetkililerinden Nathan Liao, “Ürünlerimizin satışını yapabilecek uygun partner firmalar arıyoruz” diyor. Firmanın 15 bin metrekarelik üretim tesisinde 150 işçi ve 12 mühendis çalışıyor.

Telefon: 0086 0576 850 16 578 E-posta: serv@kingfunleisure.com Web: kingfunleisure.com

NANCHANG XINQUN
Çocuk ve yetişkin tişörtleri

Nanchang Xinqun Knitting büyük bir hazır giyim üreticisi. Ana ürün grupları tişört, polo gömlek, yelek, pijama ve polar pantolon şeklinde sıralanıyor. Şirket yetkililerinden Janney Qi, aylık 500 bin parça üretim kapasitesine sahip olduklarını söylüyor. Şirketin ürünleri ABD, Avrupa ülkeleri ve Japonya başta olmak üzere birçok ülkede satılıyor. Kıyafet üretiminde üst düzey uzmanlardan oluşan güçlü hip olan firma Türkiye’de distribütör arıyor.

Telefon: 0086 0791882 15 350 E-posta: beckyzhang@xinqunknitting.com Web: xinqunknitting.com

DAUAN GLOBAL LİNK
Rekabetçi fiyatlarla konserve

Konserve mantar, tatlı mısır, domates salçası, konserve fasulye ve çeşitli balık konserveleri üreten Dalian Global, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Fabrikası Zhanghou’da bulunan şirketin ürünleri Rusya’dan ABD’ye, Ortadoğu’dan Şili’ye kadar birçok farklı ülkede satılıyor. Şirketin ürünleri rekabetçi fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. Türkiye pazarında gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarla ticari işbirliği anlaşmaları yapılacak.

Telefon: 0086 0411858 11167 E-posta: dlglt200@126.com Web: dlmushroom.com.cn

DELUX INTERNATIONAL
Orijinal hediye kutular

En son teknolojileri kullanarak hediye kutuları (çikolata, mücevher, kozmetik, vb.) üreten Delux International, 100 bin metrekarelik devasa bir fabrikaya sahip. Muazzam üretim kapasitesi ve zengin ürün gamıyla dikkat çeken şirket, esnek ambalajlama, karton ambalajlama, oluklu ambalajlama alanlarında uzmanlaşmış durumda. Toplu siparişlere rahatlıkla yanıt verebilen şirket, isteyen firmalara ayda 300 bin kutu teslim edebiliyor. Şirket Türkiye’de temsilcilik oluşturmak istiyor.

Telefon: 0086 0571864 37 562 E-posta: mana@deluxinti.com Web: deluxpackage.en.alibaba.com

WEIFANG JIUJU
Her türden ev tekstili

1998’de kurulan Weifang Jiuju, Çin’in “ipek kasabası” olarak adlandırılan Liu Tu-an’da bulunuyor. Şirket büyük ölçekli baskı ve boyama tesislerine sahip. Çevre konusunda duyarlı ileri teknolojilerle üretim yapıyor. İç pazarın yanı sıra ürünlerinin önemli bir bölümünü ihraç eden şirket akla gelebilecek her tün ev tekstili ürünlerini üretebiliyor. Weifang Jiuju, Türkiye’de ticari işbirliği yapabileceği firmalarla temas kurmak istiyor.

Telefon: 0086 0536 780 91111 E-posta: yinhuabu@163.com Web: 99-jf.com

MEKA TOOLS
Profesyonel ei aletleri

Meka Tools, profesyonel el aletleri ve takım setleri üreten, bu alanda uzmanlaşmış bir şirket. Alanında son derece deneyimli. Ayrıca güçlü bir Ar-Ge departmanı var. Ürünleri için kalite garantisi veren şirket, kullanıcılarına yüksek performanslı ve fonksiyonel seçenekler sunuyor. Söz konusu ürünlerin Türkiye’de satışmı gerçekleştirmek isteyen şirket, bu doğrultuda ticari anlaşmalar yapacak.

Telefon: 0086 0571882 250 48 815 E-posta: nick@meka-toois.com Web: meka-tools.com

CHANGSHU WAR-HORSE
şişme mont… .

Changshu War-Horse, Çin’in hazır giyim ve üretim bölgesi olan Jiangsu’da faaliyet gösteriyor. Giyim konusunda tasarım, araştırma ve üretime odaklanmış bir firma. Ana pazarlan ABD ve Avrupa ül-keleri. Türkiye pazarına girmeye hazırla- » nan şirket distribütör arıyor.

Telefon: 0086 0512 519 103 850 E-posta: war.horse@163.net Web:jinma.com.cn

CHANGZHOU ZHONGTIAN
Yangına dayanıklı dekoratif levha

Changzhou Zhongtian, Çin’in en büyük üreticilerinden biri. Üretim tesisi 40 bin metrekarelik bir alana sahip. Burada yangına dayanıklı dekoratif levhalar üretiliyor. Bu laminat levhalar iç ve dış mekanlarda kullanılıyor. Ürünlerini Türkiye pazarına sunmayı hedefleyen şirket, ticari işbirliği anlaşmaları yapabileceği firmalarla temas kurmak istiyor.

Telefon: 0086 0519 885 005 08 E-posta: ztdecor@china-hpi.com Web: zidecor.com

CIXITIANYU
Elektronik terazi

Cixi Tianyu Electronic, elektronik terazi konusunda uzmanlaşmış bir firma. Şirket, 2009 yılında kurulmuş.Banyo, mutfak, bagaj, yağ ve hidrasyon tartıları üretiyor. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım ürünler üretebiliyor. Cixi Tianyu Electronic ürünlerini Türkiye’de piyasaya sunacak firmalar arıyor. Bunun yanı sıra fason üretim taleplerine de açık.

Telefon: 0086 0574 585 89 729 E-posta: kevin@skyworld-scale.com

HANGZHOU HAODI
Yangına dayanıklı iç kapı

Hangzhou Haodi Decorates iç kapı, kompozit kapı, yangına dayanıklı ahşap kapı, MDF kapı, pencere ve benzeri ürünler üretiyor. Şirket rekabetçi bir fiyat sunuyor. 120 bin metrekare büyüklüğündeki üretim tesisinde 500 işçi çalışıyor. ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahip. Türkiye’de ticari işbirliği yapabileceği firmalar arıyor.

Telefon: 0086 0571 571720 96 E-posta: hzcxhx.com Web: hzhdjs.com

HANGZHOU HKLONG
Pratik ahşap ev

2000 yılında kurulmuş olan firma ahşap ev ve mobilya üretiyor. Yüksek teknolojiler kullanılarak ahşap yapılar hazırlıyor. Şirketin dünya genelinde 30 ülkede distribütörleri var. Hangzhou Hklong özellikle ahşap ev konusunda Türkiye’de faaliyet göstermek istiyor. Bu doğrultuda ticari işbirliği yapılabilecek firmalar arıyor.

Telefon: 0086 0573 885 89 188 E-posta: william@hklong.com Web: hklong.com

HANGZHOU HUAZHICHENG
Dantel uzmanı

Hangzhou Huazhicheng dantelli kıyafetler, süs eşyaları, yatak ve nakışlı diğer ürünler konusunda uzmanlaşmış bir firma. 2002 yılında kurulmuş. Ürettiği ürünlerin büyük bir bölümünü ABD, Avrupa ülkelerine satıyor. Türkiye’de henüz ürünleri yok. Şirket, distribütörlük ya da diğer ticari anlaşmalara açık.

Telefon: 0086 0571826 15 657 E-posta: 435530144@qq.com Web: hztex.com

HANGZHOU JINGYING
Enerji tasarruflu lamba

Yıllık 50 milyon adet lamba üretim kapasitesine sahip Hangzhou Jingying’in ürünleri özellikle ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinde çok popüler. Zira oldukça ekonomik. Aynı zamanda uluslararası standartlara uygun. Şirket bu ürünleri Türkiye’de pazarlayabilecek firmalarla distribütörlük anlaşmaları yapmak istiyor.

Telefon: 0086 0571891 68 601 E-posta: 330166113@qq.com Web: qq.com

HANGZHOU LIXUAN
Gıda atık imha edici

Hangzhou Lixuan Environmetal, 2006 yılında kurulmuş. Ağırlıklı olarak gıda atık öğütücü ve lavabo öğü-tücülerinde uzmanlaşmış bir firma. Bunların yanı sıra atık su boruları üretiyor. CE.CB, ISO, CQC sertifikalarına sahip. Birçok ülkede temsilcilikleri var. Türkiye pazarına ilk kez yatırım yapmaya hazırlanan şirket, bu doğrultuda işbirliği yapabileceği firmalar arıyor.

Telefon: 0086 05718312 7121 E-posta: info@lixuanhb.com Web: hzlixuan.com

JIAXING LAYO
Açık alan mobilyası

Birçok ülkede ürünleri satılan Jiaxing Layo özellikle açık alan mobilyası konusunda uzmanlaşmış bir firma. Bu alanla ilgili tekstil, şemsiye, kameriye ve salıncak gibi ürünler üretiyor. En çok satan ürünlerinde biri olan uzayan masa oldukça dikkat çekici. Şirket, Türkiye’de ticari işbirliği için partner arıyor.

Telefon: 0086 0573 820 768 29 E-posta: halley@layogroup.com Web: layogroup.com

JINGDEZHEN TANGLONG
Tablo gibi seramik lavabo

Jingdezhen Tanglong özel yapım porselenlere odaklanmış bir firma. Özellikle seramik lavaboları çok dikkat çekici. Bir sanat eseri gibi resimlerle kaplanan bu lavabolar çok ilgi görüyor. Şirket, bu ve benzeri ürünlerini Türkiye’de satışa sunabilecek firmalarla temas kurmak istiyor.

Telefon: 0086 0798 827 03 71 E-posta: tl610@jdz66.cn Web:jdz66.com.en

SHANGHAIARCH
Bu bavullara ilgi fazla

Shanghai Arch tekerlekli valiz, bavul, seyahat çantaları, sırt çantası, kozmetik çantaları ve silindir çanta üretiyor. Dünya çapında alıcılara yönelik çanta üretimiyle tanınıyor. Fiyat avantajı ve kalite garantisi sunan şirket, Türkiye’de ticari partner arıyor.

Telefon: 0086 021335 52 277 E-posta: loylu@arch-arch-bags.com Web: arch-bags.com

TENGZHOU SHENGQUAN
Bebek yataklar!

Tengzhou Shengquan Arts bebek karyolası üretiyor. Ayrıca farklı türlerde fotoğraf çerçevesi ve benzeri ahşap el işlerinin üretiminde uzmanlaşmış bir firma. 12 bin metrekarelik üretim tesisi var. Yıllık üretim adeti 30 milyonun üstüne çıkabiliyor. Şirket, Türkiye’de ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek firmalar arıyor.

Telefon: 0086 0632 568 6717 E-posta: steven@tzsq.com Web: tzsq.com

TIANYI DRESS
En rekabetçi dokuma ceketler

Tianyi Dress and Weaving, 2002 yılında kurulmuş. Şirketin üç büyük fabrikasında toplam 800 kişi çalışıyor. Bu fabrikalarda fermuar, kumaş ve dokuma ceketler üretiliyor. Şirket, en rekabetçi fiyatları sunma garantisi veriyor.

Telefon: 0086 0595 855 986 25 E-posta: baitailong@jinjangtianyi.com Web: jinjlangtiany.com

WENZHOU WANZE
Yenilikçi banyo aksesuarlar!

Wenzhou Wanze Sanitary, banyo aksesuarları üreten profesyonel bir şirket. Bu alanda 22 yıllık bir deneyime sahip. Şirket ürünlerini aralarında ABD ve Avrupa ülkeleri bulunan 20 ülkeye ihraç ediyor. Şimdi de Türkiye pazarına girmeye hazırlanan şirket, bu alanda faaliyet gösteren firmalarla ticari işbirliği yapmak istiyor. Şirketin yenilikçi banyo aksesuarları dikkat çekiyor.

Telefon: 0086 0577 852 234 48 E-posta: Ic8108108@163.com Web: chungo.cn

ZHANGJIAGANG SANRUI
Örme şapka, eşarp, eldiven

Zhangjiagang Sanrui, Çin’in ticaret bölgelerinden biri olan Zhangjiagang şehrinde faaliyet gösteriyor.

Şirket özellikle örgü şapka, eşarp ve eldiven konularında uzmanlaşmış. Ürünlerini ABD, Japonya, Güney Kore ve Avrupa Birliği ülkelerine ihraç ediyor. Şirket yetkilileri Türkiye’de de ürünlerini pazarlayabilecek firmalarla ticari işbirliği anlaşmaları yapmak istediklerini belirtiyorlar.

Telefon: 0086 1585 1603 977 E-posta: 1050842315@qq.com Web: zjgsrfm.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu