Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Odeabank 2015’te 500 Yeni Çalışan Alımı Yapacak

Odeabank 2015’te 500 Yeni Çalışan Alımı Yapacak2015 HEDEFİ 61 ŞUBE

Türkiye’nin en yeni bankalarından Odeabank, şubeleşmeye ve yeni personel alımına 2015’te de devam ediyor. Geçen yılı bin 388 kişi ve toplam 48 şube ile kapattıklarını söyleyen Odeabank İnsan Kaynakları Direktörü Figen Karatan,

“Şube açılışlarına hız kesmeden devam ederek 2015 yılsonunda 61 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Genel müdürlük kadrolaşma sürecini büyük ölçüde tamamladığımızdan bu yıl yoğunluklu olarak şube ağımıza alım yapmayı ve yaklaşık 500 yeni çalışma arkadaşımızı aramıza dahil etmeyi planlıyoruz” diyor.

Odeabank
Odeabank yeni kurulan bir banka olarak yüksek performanslı bir kurum oluşturma hedefiyle öncelikli olarak deneyimli çalışan kadrosuyla ilerlemeyi tercih ediyor. Ancak gençlerden gelen başvuruları da değerlendirdiklerini söyleyen Karatan, iş görüşmelerindeki kriterleri şöyle sıralıyor:

“Bizim için iş görüşmesine gelen adayiarm mülakata hazırlanıp gelmesi, Odeabank ile ilgili araştırma yapması, kendini etkin ifade edebilmesi önem taşıyor. İşe alım süreçlerimizde kendi deneyim ve kaynaklarımızın yanı sıra, iç/dış referans/ar, sektörde öncü danışmanlık firmaları, insan kaynakları siteleri ve sosyal medya aracılığıyla gelen iş başvurularını değerlendiriyoruz.”

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

BES’te kariyer fırsatı var

Bireysel emeklilik hızla büyüyen ve daha da büyümeye aday bir sektör. Gençlere kariyer basamaklarını hızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir