Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / NT Mağazaları İş Başvurusu – NT Eleman Alımları

NT Mağazaları İş Başvurusu – NT Eleman AlımlarıSTANDARTLARINI OLUŞTURDU

Kitap, kırtasiye, teknoloji mağazaları zinciri NT, eğitim ve kültür perakendeciliğinde sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerle kendi kalite standartlarını oluşturan bir şirket. Bu kalitenin artarak devam etmesi için operasyonu kendisi yönetmeyi tercih ediyor.

Nt-magazalari

Ürün ve hizmetten insan kaynağının gelişimine kadar her konuda tüm süreçleri kontrol edebilmenin müşteri memnuniyetini ölçebilmeyi sağladığını söyleyen NT Genel Müdürü Murat Kara, “Müşterinizle temas kurduğunuz her alanda tüm süreçlere hakim olabilirseniz onların memnuniyetini artıracak çalışmaları da doğru planlamanız daha az maliyet ve zaman gerektirecektir. Çok hızlı aksiyon alınması gerekli olan bir alanda bu yüzden operasyonumuzu kendimiz yönetiyoruz” diyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Kendi operasyonuyla büyümesi şirkete, doğru lokasyonları seçebilme, mağazada istihdam edilecek personeli doğru seçme ve onların gelişimlerini daha rahat takip edebilme, hizmet ve ürün kalitesindeki standartların korunması ve daha hızlı geliştirilmesi gibi temel avantajlar sağlıyor.

NT Mağazaları İş Başvurusu

  Masal Anlatma Atölyeleri
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Bilişim meslek liseleri geliyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, mesleki ve teknik eğitimde Türkiye’nin 2023 hedefleriyle uyumlu bir sistemin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir