Pazartesi , Eylül 17 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Nostalji Dükkanı Açın

Nostalji Dükkanı AçınNOSTALJİ DÜKKÂNI

Her dönem iş yapar

Nostalji yani eskiye dönük ürünler, objeler her daim insanımızı duygulandırmış ve yaşadıkları ile tatlı bir hüzün’ün izlerini bırakmıştır. Hele birde geçmiş yıllarındaki bir ürün ile güçlü bağ kurmuş ise şimdiki zamanda da bu ürünlerden yoksa mutlaka o ürüne sahip olmak isteyecektir güzel insanım. Sizlerde hemen işi ticarete döküp eski noztaljik ürünlerden satabilirsiniz.

Nostalji Dükkanı
Nostalji her dönem para kazandırıyor. Bu gerçekten yola çıkarak küçük bir yatırımla çeşitli nostaljik objelerin benzerlerini ürettirip internette satışa sunabilirsiniz. Bunun için geçmiş yıllarda nelerin öne çıktığını araştırarak ilk adımı atabilirsiniz. Hedef kitlenize göre belirleyeceğiniz simgeler, eşyalar, buluşlar, markalar taranarak yüzlerce materyal ortaya çıkarabilirsiniz. Eski otomobil modelleri, lambalı radyolar, eski zaman telefonları gibi hobi objelerine de sitenizde yer verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Para Kazandıran 50 İş Fikri Önerisi

Elektrikle çalışan mini traktör, tedarikçi seçimini kolaylaştıran mobil uygulama, rüzgar tribünlerinde ses azaltan metot… Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir