Pazar , Aralık 10 2017
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Lufthansa Türkiye’ye 32 yaşında genel müdür oldu

Lufthansa Türkiye’ye 32 yaşında genel müdür oldu1991’de Lufthansa’ya ait bir uçak ile İstanbul’dan Frankfurt’a giden yedi yaşındaki çocuk, tam 25 yıl sonra İstanbul’a yine bir Lufthansa uçağı iie bu kez Lufthansa Türkiye genel müdürü olarak döndü.

Kemal Geçer, 32 yaşında yakaladı bu kariyeri. Özgeçmişi, başarılı geçen bir yüksek eğitim ve iş yolculuğunun ardından Lufthansa Türkiye genel müdürlüğüne atandığını gösteriyor.

Lufthansa Turkiye kemal gecer1984 Antalya doğumlu Geçer, okul yaşamının başladığı Almanya’da en son Schumpeter School of Business and Economics’ten ekonomi ve işletme yüksek lisansı ile mezun oluyor. Üniversite eğitimi sırasında start up girişimlerinin yanı sıra Vodafone’da çalışma yaşamına atılıyor. Deneyim kazandıkça farklı şirketlerde çalışıyor. Şirket birleşmeleri ve satınalmalar konusunda uzman bir profesyonel.

Düsseldorfta Heine Medizin genel müdürü olarak 19 ülkede iş geliştirme, satış ağı kurma, insan kaynaklarından sorumlu olarak çalışıyor.

Geçer, Lufthansa Türkiye genel müdürlüğünün yanı sıra gruba bağlı Svviss Airlines ile Austrian Airlines’ın satış, pazarlama ve insan kaynakları , faaliyetlerinden sorumluluğu da yürütecek.

Geçer, yeni görevinin ardından ilk icraatını da bizimle paylaştı. Lufthansa’nın web sitesinde bundan böyle Türkçe dili ile de hizmet verilecek. Geçer, “Türkiye seyahat ve havacılık sektörleri birçok fırsat sunuyor. Hizmetlerimizde dijital dünyanın sunduklarından sonuna kadar yararlanacağız” diyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

En Güçlü 50 İK Lideri Araştırması

Ekonomist dergisinden Fatoş Bozkuş ve Özlem Bay Yılmaz’ın Haberi İlkini 2015 yılında yaptığımız En Güçlü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir