Bayilik Veren Firmalar

Kuru Temizleme Bayiliği Veren Firmalar

Dry corner

2010 yılında kurulan Dry corner 9 adet işletmeye sahip. 3’ü franchise olan şubelerin sayısının Türkiye genelinde 50’ye ulaştırılması hedefleniyor. Başlangıç bedelini 100.000-150.000 € arası belirleyen Dry Corner, Türkiye’nin en elit lokasyonlarında markayı daha yükseklere taşıyabilecek yatırımcılara franchising verecek.


Firma notu: Kuru temizleme sektörüne ayrı bir renk ve yeni bir soluk getiren firmamız geçen zaman içerisinde de sektöre yön verme yolunda çalışmalarını artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir. Kurulduğu yıldan günümüze kadar sürekli olarak ilerleme, gelişme ve teknolojik seviyesini daha ileriye taşıma gayretindedir. Exclusive hizmeti amaçlayan markamız ile seçkin müşterilere ayrıcalıklı hizmet yapılacaktır. Markamız için yer seçimi en önem verilen konudur. Doğru yer seçimi ile yatırımcının kar marjını maximize etmesi hedeflenmektedir.

İletişim: 212 801 01 04

Dry Clean Express

Dry Clean Express 2006 yılında g kurulmuştur. Markanın hedefi şuan 68 olan şube sayısını yurtiçinde 200 şube, yurtdışında 50 şubeye ulaştırmak. Franchise bedeli € 15000 olup, lokasyon kriterleri ise avm ler ve ana caddeler olarak tercih edilmektedir.Firma Notu: Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nı çok başarılı geçirdik. Şu an 68 tane olan bayi sayımız bu fuar sonrasında oldukça artacak. Markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, bizimle aynı düşünce tarzına sahip genç girişimciler arıyoruz. Türkiye’de de bu sektör kabuk değiştiriyor. Bu değişim sürecinde bizler de dünyadaki gelişmiş ve insan sağlığına daha zararsız kimyasallarla işlem yapan makine parkurlarını Türkiye’ye getirerek yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

İletişim: (0216) 331 1000Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu