Bayilik Veren Firmalar

Kuru Temizleme Bayiliği Veren Firmalar

Yeni nesil kuru temizleme sektörü atağa geçti

Müşteri memnuniyetini önplana çıkarıp hizmet kalitesini artıran ve evlere servis yapabilen markalı kuru temizleme şirketlerine ilgi artıyor. Pazarın öncü markaları franchising sistemiyle yeni şubeler açacaklar…

Türkiye’de çalışan kadın sayısı artıyor. Ailelerin gelir seviyesi yükseliyor. Diğer yandan özellikle büyükşehirlerdeki yüksek tempo ile birçok alışkanlığımız değişiyor. Artık yıkama ya da ütü için elbiselerini kuru temizlemeye gönderenlerin sayısı arttı.

Sadece İstanbul’da kuru temizleme hizmeti veren 3 bin civarında mağaza bulunduğu tahmin ediliyor. Türkiye genelinde ise bu rakam 10 bine yaklaşıyor. Bunların büyük çoğunluğu tek şubesiyle hizmet veren, çoğunlukla mahallelerin arka sokaklarında bulunan işletmelerden oluşuyor. Ancak, kuru temizleme pazarı, eski teknoloji ve yöntemleri bir kenara bırakıp modern makine ve teknolojilerle hizmet veren birkaç markanın öncülüğünde yeniden şekilleniyor.

kuru temizleme

Yeni nesil kuru temizleme şirketlerinin performansları sayesinde pazar adım adım büyüyor. Bu markalar franchising sistemiyle yayılmayı hedefliyorlar. İşte yatırım şartları…

Dkrytürk Kuru Temizleme

Dkrytürk Kuru Temizleme, 2012 yılında kuruldu. Türkiye’de 15 şubesi ile hizmet veriyor. Tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen marka, Eko, Midi ve Pro olarak isimlendirdiği franchise paketlerini uyguluyor. Isım kullanma hakkı gibi hizmetlerinin karşılığı olarak 15.000TL tutarında franchise giriş ücreti alıyor. Lo-kasyon olarak iş yapma potansiyeli yüksek noktalar tercih ediliyor.

Firma Notu: Düşük yatırım ile kurulabilen firmayız. Bununla birlikte, bayile-rimize tedarik ettiğimiz makineler için ömür boyu garanti veriyoruz. Eşsiz bir eğitim programına sahibiz. Kuru temizleme sektöründen gelmeyen bayilerimizi profesyonele dönüştürüyoruz.

İletişim: (0216) 250 55 77

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu